آدرس‌ والت‌های فعال بیت کوین در سال ۲۰۲۰ دو برابر شده‌اند | همتاپی

آدرس‌ والت‌های فعال بیت کوین در سال ۲۰۲۰ دو برابر شده‌اند

همتاپی
6 دی 1399 - 13:00
زمان مطالعه : 2 دقیقه

داده‌های سایت کوین‌متریکس نشان می‌دهند که تعداد آدرس‌ والت‌های فعال بیت کوین بیش از 105 درصد افزایش یافته است.

این سایت این روند را در نتیجه درگیر شدن نهادهای سرمایه‌گذار در ارز دیجیتال می‌داند و سال 2021 را سال بهتری برای بیتکوین پیش‌بینی می‌کند.

براساس داده‌های کوین‌متریکس (Coin Metrics) تعداد آدرس‌ والت‌های فعال بیت کوین، امسال بیشتر از 105 درصد افزایش داشته است. در آخرین گزارش کوین‌متریکس از وضعیت شبکه آمده است که تعداد آدرس‌ والت‌های فعال دو برابر و به ۱.۲ میلیون رسیده است.

نمودار قیمت بیت کوین

نمودار آدرس والت‌های فعال بیت‌کوین

چرا این اتفاق مهم است؟ این  موضوع نشان‌دهنده سلامت بازار است، که سالم‌‌ترین حالت ممکن از سال ۲۰۱۷ محسوب می‌شود. آدرس والت‌های فعال بیشتر یعنی افراد بیشتری از ارز دیجیتال استفاده کرده، یا حداقل آن را خریداری می‌کنند.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش بیت‌کوین از طریق همتاپی اقدام کنید


کوین‌متریکس معتقد است موفقیتی که بیت کوین امسال به دست آورده است، ناشی از همکاری نهادهای سرمایه‌گذاری مثل اسکوئر (Square)، پی‌پل (PayPal) و مایکرواستراتژی (MicroStrateg‌‌y) می‌باشد. 

در این گزارش آمده است:

بلافاصله بعد از [سرمایه گذاری نهادها] قیمت بیت کوین شروع به افزایش کرد. در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است، بیت‌کوین با روند افزایشی خود مانند یک حصار در برابر تورم و به عنوان طلای دیجیتال استفاده و تایید می‌شود. 

کوین‌متریکس همچنین بیان کرد که امسال بیشتر از ۳۰۰ میلیارد دلار به سرمایه بازار بیتکوین اضافه شده است و تعداد آدرس‌ والت‌هایی که حداقل 0.01 بیت‌کوین دارند به بیشتر از 700,000 رسیده است. 

این سایت افزود که با توجه به سرمایه بازار بیتکوین، این برترین ارز‌دیجیتال دنیا به رشد خود را در سال آینده نیز ادامه خواهد داد. 

در این گزارش آمده است:

در این روزهای آخر سال بیتکوین در بسیاری از جهات، در قوی‌ترین موقعیت خود قرار دارد. با ادامه‌ی این روند، بیت کوین در آستانه رسیدن به سطح جدید و بی‌سابقه‌ای در سال ۲۰۲۱ می‌باشد.

با معاملات ارزهای دیجیتال آشنا شوید
صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال
HamtaPay Digital Exchange
ثبت نام سریع
منبع decrypt.co
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک