استراتژی شرکت مایکرواستراتژی در خرید بیت کوین چیست؟ | همتاپی

استراتژی شرکت مایکرواستراتژی در خرید بیت کوین چیست؟ 

همتاپی
24 اسفند 1399 - 13:52
زمان مطالعه : 2 دقیقه

شرکت مایکرواستراتژی، ارائه‌دهنده فناوری ابری در فهرست نزدک (NASDAQ)، با استفاده از استراتژی میانگین هزینه دلاری (DCA)، 262 بیت کوین دیگر، به ارزش 15 میلیون دلار، خریداری کرد.

مایکل سیلور، غول هوش تجاری، به تعهد خود مبنی بر اختصاص سرمایه بیشتر به خرید بیت کوین عمل نموده است. مایکرواستراتژی روز جمعه اعلام کرد که  262 بیت کوین دیگر را به مجموع بیش از 91,000 توکن خود اضافه نموده است.

مایکل سیلور، بنیان‌گذار و مدیر عامل شرکت میکرواستراتژی، روز جمعه در توییتر خود از آخرین خرید بیت کوین این شرکت خبر داد. پس از چند هفته خرید متوالی بیت کوین به ارزش 10 میلیون دلار، این بار مایکرواستراتژی 15 میلیون دلار را به این سرمایه‌گذاری اختصاص داد.

در حال حاضر شرکت مایکرواستراتژی در آخرین خرید خود با متوسط ​​قیمت 57,146 دلار، 262 بیت کوین خریده است. در کل، انباشت بیت کوین این شرکت به 91,326 توکن رسید. بیت کوین‌های مایکرواستراتژی با میانگین ​​قیمت 24,214 دلار به ازای هر واحد خریداری شد.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش بیت‌ کوین از طریق همتاپی اقدام کنید


به عبارت دیگر، مایکرواستراتژی از زمان اولین خرید بیت کوین در اوت 2020، 2.2 میلیارد دلار از سرمایه خود را به خرید این رمزارز اختصاص داده است. رشد قیمت بیت کوین نشان می‌دهد که ارزش کوین‌های این شرکت در حال حاضر بیش از 5.1 میلیارد دلار است.

سیلور و شرکتش از هر فرصتی برای خرید بیت کوین بیشتر استفاده می‌کنند و در پی یافتن راه‌های دیگری برای ارتقاء این رمزارز نیز می‌باشند.

مایکرواستراتژی سال گذشته به یک فول نود (full node) در شبکه بیت کوین تبدیل شد و اندکی پس از آن، این رمزارز را به عنوان دارایی اصلی خزانه این شرکت ذخیره کرد.

به علاوه، این شرکت در ماه فوریه سال جاری میزبان رویداد بیت کوین برای شرکت‌ها بود که هزاران نفر از مدیران برای آشنایی با مزایای بالقوه سرمایه‌گذاری در بیت کوین در آن حضور داشتند.

فعالیت این شرکت به اینجا ختم نمی‌شود، این شرکت رویدادی با عنوان بیت کوین برای همه و با هدف اطلاع رسانی به سرمایه‌گذاران خرده فروشی در پلتفرم آکادمی سیلور در دسترس می‌باشد و  100 درصد رایگان است.

با معاملات ارزهای دیجیتال آشنا شوید
صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال
HamtaPay Digital Exchange
ثبت نام سریع
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک