ایلان ماسک: امکان خرید خودروهای تسلا با بیت کوین فراهم شده است | همتاپی

ایلان ماسک: امکان خرید خودروهای تسلا با بیت کوین فراهم شده است

همتاپی
5 فروردین 1400 - 14:06
زمان مطالعه : 2 دقیقه

در اوایل سال میلادی، شرکت تسلا در گزارشی به SEC از پذیرش بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت برای محصولات این شرکت خبر داده بود.

روز گذشته ایلان ماسک اعلام کرد که هم اکنون می‌توان خودروهای تسلا را با استفاده از بیت کوین (BTC) خریداری کرد. این مدیرعامل شرکت خودروهای الکتریکی و تکنوکینگ اظهار داشت که شرکت تسلا مستقیماً نودهای بیت‌ کوین را اداره می‌کند و بیت‌ کوین‌های جمع آوری شده را بدون تبدیل به ارز فیات نگهداری خواهد کرد.

ایلان ماسک اعلام کرد که هم اکنون می‌توان خودروهای تسلا را با استفاده از بیت کوین (BTC) خریداری کرد | همتاپی

شرکت تسلا در پی خرید 1.5 میلیارد دلار بیت‌ کوین، در پرونده‌ای که به SEC ارائه داد برای اولین بار از پذیرش بیت کوین برای خرید محصولاتش در اوایل فوریه خبر داد. خرید از تسلا با استفاده از بیت‌ کوین فعلاً تنها برای مشتریان ایالات متحده مقدور می‌باشد.

پافشاری ایلان ماسک بر عدم تبدیل بیت کوین به ارز فیات نشان می‌دهد که این رمزارز نه تنها یک واسطه معاملاتی بوده بلکه به عنوان ابزار سرمایه‌گذاری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ایلان ماسک اعلام کرد که هم اکنون می‌توان خودروهای تسلا را با استفاده از بیت کوین (BTC) خریداری کرد | همتاپی

تسلا با اجرای نودهای اختصاصی بیت‌ کوین خود، به شبکه جهانی اپراتورهای همتا به همتا که میزبانی و همگام‌سازی بلاک چین بیت‌ کوین را بر عهده دارند، می‌پیوندد.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش بیت‌ کوین از طریق همتاپی اقدام کنید


در حال حاضر، بازدیدکنندگان وب سایت تسلا که با IP ایالات متحده وارد سایت می‌شوند یک ویجت جدید پرداخت بیت کوین را مشاهده می‌کنند که به گزینه‌های پرداخت سایت اضافه شده است. تأثیر پذیرش بیت‌ کوین از سوی تسلا ممکن است در روزهای بعد در بازار رمزارزها مشاهده شود. همزمان با انتشار این خبر، ارزش دلاری بیت‌ کوین با افزایش 2.9 درصد، از 54,056 دلار به 55,630 دلار رسید.

شرایط و ضوابط پرداخت با بیت‌‌ کوین در شرکت تسلا نشان می‌دهد که در حال حاضر بیت‌ کوین تنها دارایی دیجیتالی است که این شرکت به عنوان روش پرداخت محصولات خود قبول می‌کند. طبق این شرایط: 

شما با استفاده از دارایی‌های دیجیتال دیگر از جمله محصولات فورک بیت کوین نظیر بیت‌کوین کش و بیت‌کوین SV نمی‌توانید از ما خرید کنید. کیف پول دیجیتالی بیت کوین ما بجز بیت‌ کوین برای دارایی‌های دیجیتالی دیگر طراحی نشده است.

صرافی آنلاین دیجیتالی همتاپی
HamtaPay Digital Exchange
هم اکنون وارد شوید
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک