تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: آیا بیت کوین 20 هزار دلاری امکان پذیر است؟ | همتاپی

به عقیده تحلیل‌گران قیمت بیت‌کوین باید حدود ۱۵ هزار دلار باشد

همتاپی
2 مهر 1399 - 15:37
زمان مطالعه : 2 دقیقه

تحلیل گران ارز دیجیتال بلومبرگ در گزارش‌های جدید خود بیان کردند با توجه به رشد هش‌ریت و آدرس‌های فعال بیت‌کوین، باید قیمت بیت کوین در حال حاضر آن حدود ۱۵,۰۰۰ دلار باشد؛ بنابراین رقم فعلی بهای بیت‌کوین بسیار کمتر از آن است. آن‌ها این گزارش‌ را طبق اندیکاتورهای درون زنجیره‌ای بیت‌کوین به دست آورده‌اند.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش بیت کوین از طریق همتاپی اقدام کنید


مایک مک‌گلون (Mike McGlone)، تحلیلگر بلومبرگ با توجه به افزایش اخیر هش‌ریت شبکه بیت‌کوین، دستیابی به رکورد جدید و افزایش میانگین ماهانه تعداد معامله‌کنندگان آن بیان می‌کند، قیمت بیت کوین در حال حاضر به جای ۱۰,۳۰۰ دلار باید نزدیک به ۱۵,۰۰۰ دلار باشد. او می‌گوید:

هش‌ریت بیت‌کوین به رشد خود ادامه می‌دهد و اخیرا به رکورد جدیدی دست یافته است. چنین افزایشی را در آدرس‌های مورداستفاده نیز شاهد هستیم. یکی از معیارهای برجسته پذیرش بیت‌کوین، میانگین ماهانه آدرس‌ها مورد استفاده است که در حال حاضر نزدیک به قیمت ۱۵,۰۰۰ دلار است.

با توجه به آن که در حال حاضر قیمت بیت کوین کاهش یافته است. ولی مک‌گلون معتقد است زمینه معاملات و سرمایه‌گذاری‌های بیت‌کوین در آینده امیدوار کننده خواهد بود. او بیان می‌کند اگر قیمت بیت‌کوین کاهش یابد اما دو عامل فاندامنتال هش‌ریت و آدرس‌های فعال به احتمال زیاد در آینده این مشکل را حل خواهند کرد. هم‌چنین او بیان می‌کند بیت‌کوین رهبر پول آینده جهان است و به عنوان یکی از عوامل مهم تعیین‌کننده الگوی پول دیجیتال و ذخیره ارزش جهان خواهد بود. در حال حاضر علاوه بر افزایش هش‌ریت و تعداد آدرس‌های فعال، احساسات مثبت به پیرامون بیت‌کوین نیز افزایش یافته است. این احساسات مثبت از جانب معامله‌کنندگان، سرمایه‌گذاران، تحلیلگران و همه علاقه‌مندان به دنیای ارزهای دیجیتال است. اگر چه افزایش احساسات، تاثیر زیادی بر قیمت بیت‌کوین ندارد اما بازار را در شرایط خوبی برای رشد قرار می‌دهد. لذا اگر تحلیل بلومبرگ درست باشد آنگاه به زودی شاهدِ افزایش قیمت بیت‌کوین تا 15 هزار دلار خواهیم بود.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک