احتمال کاهش قیمت بیت کوین (Bitcoin) تا سطح ۱۰۴۰۰ دلار | همتاپی

احتمال کاهش قیمت بیت کوین تا سطح ۱۰۴۰۰ دلار

همتاپی
2 مهر 1399 - 15:44
زمان مطالعه : 2 دقیقه

در حال حاضر قیمت بیت کوین رو به کاهش است و فشار فروش آن از جانب عدم قطعیت تکنیکال، ضعف بازار بورس و افزایش قدرت دلار آمریکا در حال افزایش است. هم‌چنین عدم توانایی بیت‌کوین برای عبور از قیمت 11 هزار دلار می‌تواند یکی از عوامل نوسانات روزهای اخیر بیت‌کوین باشد؛ زیرا گاوها ضعف خود را در این میان نشان داده‌اند. به طوری که یکی از معامله‌کنندگان ارزهای دیجیتال پیش‌بینی کرده است بیت‌کوین به زودی شاهد روند نزولی چشم‌گیری خواهد شد و گپ CME، بیت‌کوین را به کانال ۹۰۰۰ دلار خواهد رساند. در این سطح، قیمت نقدینگی بسیار زیادی به وجود می‌آید. به همین دلیل بیت کوین برای شروع روند صعودی خود باید به این سطح برسد.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش بیت کوین از طریق همتاپی اقدام کنید


در حالی که احتمال دارد بیت‌کوین به سمت گپ قراردادهای آتی CME برود این گپ روی قیمت ۹۶۰۰ دلار قرار دارد و در اواخر ماه جولای و اوایل ماه آگوست با رسیدن قیمت بیت کوین به 9000 دلار ایجاد شد. قراردادهای آتی CME معمولا در آخر هفته‌ها‌ بسته می‌شوند، اما بازارهای نقد بیت‌کوین همچنان باز هستند و در آن‌ها معامله انجام می‌گیرد؛ بنابراین این ویژگی، در نوسانات قیمت CME یک گپ ایجاد خواهد کرد که بسیاری از این گپ‌ها در یک هفته پر می‌شوند.

در حال حاضر پیش‌بینی می‌شود بیت‌کوین گپ CME را به زودی پر خواهد کرد. به طوری که یکی از صاحب‌نظران و برنامه‌نویسان مطرح به اسم Ivan on Tech در یک نظرسنجی از ۱۰۰,۰۰۰ دنبال کننده خود سوال کرد که آیا بیت‌کوین گپ CME را پر خواهد کرد؟ حدود 60 درصد پاسخ‌دهندگان به این سوال جواب مثبت دادند؛ اما باید یادآوری کرد تمام تحلیل گران معتقد نیستند که گپ CME پر خواهد شد. به طوری که ویلی وو یکی از تحلیلگران برجسته در این مورد گفت:

من هنوز کاهش قیمت کوتاه‌مدت دیگری را پیش‌بینی می‌کنم، اما تاکنون روند به سمت کسب نقدینگی پیش می‌رود که اگر سطح مقاومتی شکسته شود می‌تواند یک نشانه صعودی باشد. سفارش‌های زیادی برای خرید در کانال ۹۰۰۰ دلار وجود دارد.

ویلی وو در هفته‌های اخیر پیش‌بینی‌های دقیق زیادی را انجام داده است. به طوری که او در اواخر ماه آگوست، کاهش قیمت به کانال ۹۰۰۰ دلار و بازیابی بیت‌کوین از قیمت ۱۰,۰۰۰ به ۱۱,۲۰۰ دلار را پیش‌بینی کرد.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک