رافائل شولیتزه کرافت: احتمالا در کف قیمت بیت کوین هستیم | همتاپی

رافائل شولیتزه کرافت: احتمالا در کف قیمت بیت کوین هستیم

همتاپی
2 مهر 1399 - 14:41
زمان مطالعه : 2 دقیقه

معاون ارشد فنی شرکت تحلیلی گلاس‌نود (Glass Node) در صحبت‌های اخیر خود گفت با توجه به اصلاح کنونی قیمت بیت کوین به احتمال زیاد در کف قیمت بیت کوین قرار داریم. بدین صورت اگر نسبت سود خرج شده (SOPR) به زیر ۱ سقوط کند آنگاه فرصت خوبی برای خرید میان مدت سرمایه‌گذاران است. به طوری که شولیتزه در توییتر خود نوشت:

من در اینجا با فیلیپ موافقم. در یک بازار صعودی، اکنون در کف قیمت بیت کوین هستیم و وقت خرید فرا رسیده است. در ادامه، نمودار ساعتی قیمت با توجه به نسبت SOPR به تصویر کشیده شده است. همان‌طور که می‌بینید، نسبت SOPR پس از سقوط به زیر ۱ دوباره به بالای آن بازگشته است. برای آنکه بتوانیم وقوع حدسیات خود را محک بزنیم، باید منتظر بمانیم تا ببینیم روند قیمت به کدام سمت و سو می‌رود.

ویلی وو (Willy Woo)، تحلیل‌گر سرشناس نیز در صحبت‌های خود بیان کرد افت اخیر بیت‌کوین یک اصلاح استاندارد مبتنی بر شاخص‌های درون زنجیره‌ای نیست.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش بیت کوین از طریق همتاپی اقدام کنید


به طوری که بی‌نظمی‌های روند نزولی بیت‌کوین با بازگشت بیت‌کوین به سطوح بالاتر اصلاح خواهند شد. وو می‌گوید:

این بازگشت (پولبک) با توجه به داده‌های درون‌زنجیره‌ای محتمل نبود و بسیاری از سرمایه‌گذاران آنی را غافلگیر کرد. همچنین پیش از وقوع این بازگشت، هیچ اتفاق غیر متعارفی در شاخص‌های درون‌زنجیره‌ای به وقوع نپیوست. با این حال، فروش گسترده‌ای در صرافی‌ها اتفاق افتاده است. هم‌بستگی با بازار سهام نیز باعث شد هفته صعودی قیمت بیت کوین و رهایی آن از بند سهام شکست بخورد.

وو در هفته گذشته گفته بود بیت‌کوین آماده ورود به روند صعودی جدید است؛ زیرا در تعدادی از بیت‌کوین‌های مبادله شده جهشی مشاهده شده است. این جهش به احتمال زیاد به خاطر خرید انبوه بیت‌کوین از جانب شرکت مایکرو استراتژی است که قبل از آن خبرش در رسانه‌ها منتشر شده بود. به طوری که او می‌گوید جهش در میزان بیت‌کوین‌های مبادله شده پیش از آنکه روند قیمتی بیت‌کوین معکوس شوند، رخ می‌دهند.

با معاملات ارزهای دیجیتال آشنا شوید
صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال
HamtaPay Digital Exchange
ثبت نام سریع
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک