تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: آیا گاوها پیروز نبرد هستند؟

همتاپی
2 مهر 1399 - 13:57
زمان مطالعه : 2 دقیقه

ورود اخیر قیمت بیت کوین به منطقه‌ای بالاتر از 10،000 تا 10.500 دلار می‌تواند باعث علاقه بیشتر معامله‌گران شود. اینفلوئنسر معروف توییتر، دیو پورتنو، به بیت کوین علاقه‌مند شده است و قصد دارد درباره خرید و فروش بیت کوین از دوقلوهای Winkvoss راهنمایی بگیرد.

اگر پورتنو بتواند بر فالوورهای خود تاثیر گذار باشد احتمالا معامله‌گران زیادی وارد فضای رمزنگاری خواهند شد. با این حال ، ارزیابی اینکه چه تعداد از آنها به طور طولانی مدت باقی در این بازار خواهند ماند، دشوار است.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش بیت کوین از طریق همتاپی اقدام کنید


قیمت بیت کوین پس از شکل گیری الگوی شمعدان در روزهای 3 و 4 آگوست در تلاش است حرکت صعودی خود را از سر بگیرد و این نشان می‌دهد افزایش قیمت بیت کوین بر افت آن در مارکت غلبه کرده است یا به اصطلاح گاو‌ها بر خرس‌ها غلبه کرده‌اند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین | همتاپی

نمودار روزانه BTC / USD. منبع TradingView

میانگین این حرکت رو به بالا و شاخص مقاومت نسبی در منطقه‌ای که خریدهای افراطی در آن در حال جریان است نشان می‌دهد که بازار گاوی یا افزایش قیمت قدرت را در اختیار دارند.

اگر خریداران بتوانند قیمت بیت کوین را به بالاتر از 12113.50 برسانند، روند صعودی از سر گرفته خواهد شد. هدف بعدی برای صعود، 13،000 دلار و سپس 14،000 دلار است. خرس‌ها احتمالاً از سطح 14000 دلار به صورت تهاجمی دفاع می‌کنند. به همین دلیل در این سطوح امکان اصلاح قیمتی وجود خواهد داشت.

برخلاف تصور، اگر قیمت این ارز دیجیتال از 12113.50 دلار پایین‌تر بیایند، این احتمال وجود دارد که برای چند روز بین 10،400 – 12113.50 دلار ثابت باقی بماند. همچنین اگر قیمت به زیر 10400 دلار برسد چندین گاو را از منطقه نگهبانی خارج خواهد کرد که منجر به منسوخ شدن افزایش قیمت بیت کوین می‌شود.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک