در صورت تکرار تاریخ، قیمت بیت کوین 90,000 دلار و قیمت اتریوم 15,000 دلار | همتاپی

در صورت تکرار تاریخ، قیمت بیت کوین ۹۰,۰۰۰ دلار و قیمت اتریوم ۱۵,۰۰۰ دلار 

همتاپی
22 فروردین 1400 - 17:28
زمان مطالعه : 3 دقیقه

طبق آخرین گزارش صرافی کراکن (Kraken)، قیمت بیت کوین می‌تواند به 90,000 دلار و قیمت اتریوم به 15,000 دلار برسد، اما شواهد حاکی از احتمال پولبک دو رقمی است.

در گزارش ماهانه صرافی کراکن (Kraken) آمده است: بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) وارد دومین ماه صعودی خود شده‌اند و می‌توانند تا پایان ماه بالاترین قیمت خود را تجربه کنند. با این حال، اصلاح احتمالی 10 هزار دلاری بیت کوین، در صورت تکرار تاریخ پیش از صعود مجدد، رخ خواهد داد.

قیمت بیت کوین و اتریوم در روند صعودی قرار دارند

به طور کلی، بازار رمزارزها در ماه مارس وضعیت قابل قبولی داشته است، زیرا قیمت بیت کوین و اتریوم رکوردهای جدیدی را ثبت کردند. صرافی باسابقه کراکن در گزارش ماهانه خود درباره توسعه این صنعت اظهار داشت که بیت کوین در نهایت %30 افزایش قیمت داشته و ششمین ماه متوالی را نیز با روندی صعودی پشت سر گذاشته است.

 آوریل، طولانی‌ترین رکورد ماهانه بیت کوین از سال 2013 تاکنون را به خود اختصاص داده است. این رمزارز از نوامبر 2012 تا می 2013، در هفت ماه متوالی روند افزایشی داشته که طولانی‌ترین آن به این ماه اختصاص دارد. بیت کوین در ماه آوریل حدود ​​%51 افزایش قیمت داشته و بهترین عملکرد آن پس از مارس نیز به این ماه اختصاص دارد و این روند صعودی می‌تواند پس از ماه آوریل نیز ادامه یابد.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش بیت کوین از طریق همتاپی اقدام کنید


بیت کوین ماه جدید را با قیمت حدودی 59,000 دلار آغاز نموده و با افزایش 50 درصدی قیمت می‌تواند به 90,000 دلار دست یابد.

به گزارش کراکن، اتریوم نسبت به بیت کوین سیر صعودی بیشتری دارد. بنا بر این گزارش، قیمت اتر در حال حاضر بین 1,462 و 2,695 دلار متغیر بوده و رقم اخیر به عنوان سطح مقاومت کلیدی بعدی مطرح است.

به علاوه، بالاترین قیمت احتمالی اتریوم در طول این چرخه بازار، براساس منحنی‌های رگرسیون لگاریتمی، برآورد شده است. چنانچه دومین رمزارز بزرگ جهان روند پیشین خود را ادامه دهد، قیمت اتر می‌تواند با افزایش تقریبا 700 درصد به 15,238 دلار برسد.

در صورت تحقق این پیش بینی، ارزش بازار اتریوم با بیش از 1.7 تریلیون دلار از بازار فعلی بیت کوین پیشی خواهد گرفت.

بیت‌ کوین و اتریوم ممکن است اصلاحاتی داشته باشند

اگرچه صرافی کراکن به طور کلی در مورد آینده بازار رمزارزها خوشبین است، اما درباره چند طرح اصلاحی در این بازار نیز هشدار داده است.

اسناد ارائه شده حاکی از آن بوده که بازار صعودی قیمت بیت کوین با دو میانگین متحرک هفتگی یعنی EMA20 و SMA21 حمایت می‌شود. اگرچه این رمزارز در چرخه‌های قبلی خود هر دو مورد را پیش از افزایش قیمت تجربه کرده، اما تاکنون در روند اخیر آن چنین چیزی مشاهده نشده است.

از ابتدای سال تاکنون هر دو خط به ترتیب با 1,822 دلار و 1681 دلار در حال افزایش هستند. با این وجود، سرعت فعلی نشان می‌دهد که احتمال اصلاح بازار از %29 تا %36- به تقریباً %17- تا 25%- وجود دارد.

کراکن تخمین زد که بیت کوین می‌تواند تا 44,165 یا 48,702 دلار سقوط کند.

نمودار قیمت بیت کوین به همراه 20W EMA  و  21W SMA | همتاپی

نمودار قیمت بیت کوین به همراه 20W EMA  و  21W SMA

چنانچه قیمت اتریوم به کمتر از 1,450 دلار برسد، این احتمال وجود دارد که قیمت این دارایی سه رقمی شود. به عبارت دیگر، اتر برای ادامه مسیر صعودی خود می‌بایست بالاتر از آن سطح قرار گیرد. در غیر این صورت، بیش از 50 درصد سقوط خواهد کرد.

صرافی آنلاین دیجیتالی همتاپی
HamtaPay Digital Exchange
هم اکنون وارد شوید
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک