با ادامه خرید نهنگ‌ها، حرکت صعودی بیت کوین «به این زودی‌» تمام نمی‌شود | همتاپی

با ادامه خرید نهنگ‌ها، حرکت صعودی بیت کوین «به این زودی‌» تمام نمی‌شود

همتاپی
22 اردیبهشت 1400 - 18:32
زمان مطالعه : 2 دقیقه

سرمایه‌ها در صرافی‌های ارز دیجیتال آماده معامله می‌باشند و رفتار فعلی نهنگ‌ها نشان می‌دهد که رقم 52,000 دلار کف جدید قیمت بیت کوین می‌باشد.

همزمان با عبور اتریوم (ٍETH) از 4,000 دلار و رکورد زنی برخی آلتکوین‌ها در روز دوشنبه (10 مه 2021) داده‌ها حاکی از اشتهای بیشتر برای خرید است.

تریدرها آماده سرمایه‌گذاری بیشتر در بازار کریپتوکارنسی‌ها هستند

در حالی که آلت کوین‌ها دچار نوعی جنون معاملاتی شده‌اند، بیت کوین به کف‌سازی ادامه می‌دهد و علایمی از آمادگی برای حمله به مقاومت 60,000 دلاری را نشان می‌دهد. برخی از آلت کوین‌ها به طور مشخص دوج نسبت به هفته پیش آرام‌تر شده‌اند و با وجود خستگی تریدرها همچنان آماده معاملات بیشتر هستند. لکس موسکوسکی (Lex Moskovski) از تحیل‌گران بازار سرمایه با توجه به تعداد استیبل کوین‌های ورودی صرافی‌ها به این جمع‌بندی رسیده است. در ماه‌های اخیر روند ورودی استیبل کوین‌ها صعودی بوده است و به استثنای بازه‌های زمانی موقت «تنظیم مجدد» بازار که از صرافی‌ها خارح شدند، سمت و سوی آن‌ها مشخص است. به عبارت دیگر تریدرها آماده و منتظر هستند که در رمز ارزهای مختلف به سرعت پوزیشن بگیرند.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش بیت کوین از طریق همتاپی اقدام کنید


در روزهای اخیر، ذخیره استیبل کوین‌ها در صرافی‌های مختلف به رکورد تازه 11.5 میلیارد دلاری رسیدند که تا زمان نگارش این مقاله همچنان بالاتر از 11 میلیارد دلار است. موسکوسکی به دنبال کنندگان خود در توئیتر در این باره می‌گوید: 

موجودی استیبل کوین‌ها در صرافی‌ها در بالاترین حد خواهند ماند.

مگر در شرایط غیرعادی. به نظر نمی‌رسد که این رالی قیمت به زودی به پایان برسد.

52,000 دلار کف قیمت بیت کوین است

 در گزارش‌های اخیر وب سایت کوین‌تلگراف (Cointelegraph)، آمده است که سفارشات ثبت شده در صرافی‌ها، به ویژه در بایننس، تقاضای خرید برای نرخ‌های بیشتر از 50,000 دلار کم است. اما در همین وضعیت داده‌ها نشان می‌دهند که نهنگ‌های بیت کوین یا همان سرمایه‌گذاران انبوه، پوزیشن‌های حجم بالایی را در فاصله 54,000 تا 58,000 دلار اتخاذ کرده‌اند.

نمودار: خوشه‌های نهنگ‌های بیتکوین | همتاپی

نمودار: خوشه‌های نهنگ‌های بیتکوین. منبع: Whalemap/ Twitter

براساس داده‌های Whale Map، بزرگترین خوشه نهنگ‌ها در محدود 120,000 بیت کوینی در نرخ 58,000 دلار شکل گرفته است. تریدرهای رمز ارزها همچنان به ارسال استیبل کوین‌ها به صرافی‌ها ادامه می‌دهند و این امر می‌تواند حاکی از عدم پایان حرکت صعودی قیمت بیت کوین به این زودی‌ها باشد.

تیم Whale Map در مصاحبه با کوین تلگراف می‌گوید: 

خوشه‌های انباشت نهنگ‌ها، NVT، حجم معاملات  درون زنجیره‌ای و دیگر شاخص‌های درون زنجیره‌ای نشان می‌دهند که نرخ 52,000 دلار کف قیمت بیت کوین است.

بنابراین، حرکت صعودی قیمت بیت کوین هنوز پایان نیافته است.

با معاملات ارزهای دیجیتال آشنا شوید
صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال
HamtaPay Digital Exchange
ثبت نام سریع
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک