امکان سقوط قیمت بیت کوین به 12- 15 هزار دلار، در صورت ورود به بازار خرسی | همتاپی

امکان سقوط قیمت بیت کوین به ۱۲- ۱۵ هزار دلار، در صورت ورود به بازار خرسی

همتاپی
26 اردیبهشت 1400 - 17:59
زمان مطالعه : 2 دقیقه

از آنجایی که اکنون بیت کوین در کمتر از میانگین متحرک 50 روزه معامله می‌شود، یکی از تحلیلگران بیت کوین و بازار رمزارزها به نام MagicPoopCannon احتمال ورود بیت کوین به بازار خرس را بررسی کرده است.

در صورت وقوع چنین امری، بیت کوین می‌تواند تا 12 یا 15  هزار دلار کاهش یابد.

این تحلیلگر بازار رمز ارزها حدس می‌زند که احتمالاً تسلا دریافته است که قیمت بیت کوین در حال نزدیک شدن به بالاترین سطح خود بوده است. از این رو پذیرش آن را برای پرداخت خودروهای خود متوقف نموده است.

از آنجا که اخیراً قیمت‌ بیت کوین (BTC) به زیر 50 هزار دلار کاهش یافته، تحلیلگر حوزه رمزارز و بیت‌ کوین، MagicPoopCannon، سناریوی احتمالی ورود بیت‌ کوین به بازار خرسی را بررسی نموده است.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش بیت کوین از طریق همتاپی اقدام کنید


به گفته‌ی Magic، بیت کوین در حال حاضر زیر میانگین متحرک 50 روزه معامله می‌شود که این نشانه ضعف آن است. وی این سناریو را به شرح زیر توضیح می‌دهد.

در حال حاضر درباره‌ی روند نزولی بیت کوین مطمئن نیستم، اما چنانچه قیمت بیتکوین به بالاتر از میانگین 50 روزه صعود کند و نوسانات روزانه خود را از سر گیرد، می‌توان به صعود قیمت آن امیدوار بود. در حال حاضر، تنها شاهد سقوط هر چه بیشتر آن در بازار هستیم که رضایت‌بخش نیست.

پیش بینی قیمت‌بیت کوین: احتمال سقوط قیمت بیت کوین به 12-15 هزار دلار وجود دارد

Magic همچنین افزود که در صورت ورود بیت کوین به بازار خرسی، احتمال دارد که قیمت آن، 12 تا 15 هزار دلار کاهش یابد.

در صورتی که این آغاز بازار خرسی باشد، به عقیده من، قیمت بیتکوین ممکن است 12,000 تا 15,000 دلار سقوط کند. به عبارت کلیدی «در صورتی که» توجه کنید. زیرا، به طور قطع نمی‌توان قیمت بیت‌ کوین را پیش بینی کرد، اما اگر بیت کوین به بالاترین قیمت‌ خود دست یافته باشد، احتمالاً این رمز ارز تا قیمت‌ 12- 15 هزار دلار سقوط خواهد کرد.

تسلا احتمالاً متوجه قله‌ی قیمتی‌ بیت‌ کوین شده است

با توجه به فروش اخیر بیت کوین به دلیل عدم پذیرش این رمز ارز به عنوان گزینه پرداخت از سوی شرکت تسلا، Magic به شوخی اظهار داشت که این اقدام احتمالاً به این دلیل بوده که شرکت تسلا متوجه شده است که قیمت بیت کوین به بالاترین سطح خود نزدیک شده یا قبلاً به آن سطح رسیده است. وی در توضیح این نظریه افزود:

چنانچه خرید این خودروها با بیت کوین صورت گیرد و این رمزارز وارد بازار خرسی شود، آنها مالک دارایی‌هایی مستهلک شده (depreciating assets) خواهند بود و سود حاصل از فروش اتومبیل خود را از دست می‌دهند.

 

با معاملات ارزهای دیجیتال آشنا شوید
صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال
HamtaPay Digital Exchange
ثبت نام سریع
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک