تعداد کیف‌پول‌های دارای صد بیتکوین به بالاترین میزان در شش ماه گذشته رسید

تعداد کیف‌پول‌های دارای صد بیتکوین به بالاترین میزان در شش ماه گذشته رسید 

همتاپی
29 مهر 1399 - 17:53
زمان مطالعه : 2 دقیقه

تعداد آدرس‌هایی که بیش از ۱۰۰ بیتکوین دارند در حال افزایش است. و به گزارش مرکز تحلیلی Skew بیت‌کوین برای مدت زمان زیادی،‌ قیمت بالایی داشته است.

یکی از تحلیل‌گران معروف گلسنود (Glassnode) گزارش کرده است که تعداد سرمایه‌گذاران سطح متوسط بیتکوین ، در شش ماه گذشته به بالاترین حد خود رسیده است. 

با این حال، اطلاعات مربوط به یک پایگاه اطلاعاتی دیگر می‌گوید که قیمت بیتکوین تا به حال بیش از سه ماه بیشتر از 11500 دلار معامله نشده است.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش بیت کوین از طریق همتاپی اقدام کنید


براساس اطلاعات گروه گلسنود سرمایه‌گذاران با ثروت متوسط، به خرید بیت‌کوین ادامه می‌دهند. این اطلاعات حاکی از آن است، که آدرس‌هایی که بالای صد بیت‌کوین دارند به بالاترین حد ممکن در شش ماه اخیر رسیده‌اند. صد بیت‌کوین با قیمت امروز، معادل 1,152,150 دلار است.

تعدا آدرس‌هایی که بیش از 100 بیتکوین دارند

در حال حاضر قیمت بیتکوین نزدیک به 11,500 دلار است و نوسانات کمی دارد. 

سرمایه‌گذارها عجله دارند که بیت‌کوین بیشتری بخرند چرا که انتظار دارند قیمت بیتکوین دوباره به قیمت سال ۲۰۱۷، یعنی ۲۰۰۰۰ دلار برسد. سرمایه‌گذارها در تلاشند تا می‌توانند ساتوشی جمع کنند.

این موضوع در توییت دیگری از گلسنود ثابت شده است. تعداد کیف‌پول‌هایی که موجودی صفر نداشته‌اند به رقم جدید 31,913,344 رسیده است.

در روز یکشنبه تعداد کیف‌پول‌های دارای بیتکوین 31,908,804 بود. این امر نشان‌ می‌دهد که تعداد کیف‌پول‌های بیتکوین در ۲۴ ساعت 5000 افزایش یافت.

بیتکوین برای مدت زمان طولانی قیمت بالا داشته است

تحلیل‌گر دیگری به نام Skew در توییتر گفت که از زمان ظهور بیتکوین در سال 2009، بیت‌کوین تنها ۹۳ روز بالای قیمت 11,500 دلار بوده است.

این روزشماری از سال ۲۰۱۷ در نظر گرفته شده است. در آن زمان بیت‌کوین برای اولین وارد مرحله‌ی جدیدی شد و بارها از آن نقطه عطف گذشت و حتی بسیار بالاتر از آن هم رفت و برای مدت  کوتاهی در آن قیمت ماند.

به علت ثابت ماندن قیمت بیتکوین در سطح بیش از 11500 دلار و همینطور به دلیل خریدهای عظیم بیت‌کوین توسط اسکوئر (square) و مایکرواستراتژی (Microstrategy) خریداران بیت‌کوین انتظار دارند که بیت کوین نتایج مثبتی را از خود نشان دهد.

صرافی آنلاین دیجیتالی همتاپی
HamtaPay Digital Exchange
هم اکنون وارد شوید
منبع u.today
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک