خرید ۱.۵ میلیارد دلاری بیت کوین توسط تسلا تنها آغاز راه برای بیت کوین است | همتاپی

خرید ۱.۵ میلیارد دلاری بیت کوین توسط تسلا تنها آغاز راه برای بیت کوین است

همتاپی
6 اسفند 1399 - 15:27
زمان مطالعه : 2 دقیقه

فرانسیس سوآرز (Francis Suarez) شهردار میامی گفت که بعد از خرید عظیم بیت کوین توسط تسلا، رویداد‌های کریپتویی بزرگ و بیشتری می‌تواند اتفاق افتد.

فرانسیس سوآرز شهردار میامی به خبرگزاری دیکریپت (Decrypt) گفت سرمایه‌گذاری ۱.۵ میلیارد دلاری تسلا در بیت کوین بخشی از تغییر و ورود جهان کریپتو به فرهنگ عامه است. براساس حرف‌های شهردار سوآرز، رویدادهای پیشگامانه‌ی دیگری نیز اتفاق خواهد افتاد که می‌تواند صنعت ارزهای دیجیتال را برای همیشه دگرگون سازد.

شهردار سوآرز به دیکریپت گفت:

این یک دگرگونی و ورود به فرهنگ عامه است و من فکر می‌کنم که هنوز دو یا سه رویداد بزرگ هست که اتفاق نیفتاده‌اند.

شهردار سوآرز به طور مشخص به تاثیر بسته محرک دولت آمریکا بر دنیای کریپتوکارنسی‌ها اشاره کرد.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش بیت کوین از طریق همتاپی اقدام کنید


وی گفت:

برآورد می‌شود که این امر ۴۰ درصد از دلارهای موجود را تشکیل می‌دهد […] این موضوع ممکن است به تورم ختم شود و تورم هم چیزی است که مردم را بیشتر به سمت کریپتو می‌کشاند.

این تنها قابلیت ارزهای دیجیتال در آینده نیست که شهردار می‌بیند. او گفت اگر آمازون کریپتو را به عنوان یک شیوه‌ی پرداختی قبول کند، شرایط به طور کامل می‌تواند عوض شود. او گفت:

اگر این اتفاق بیفتد، کار تمام است. داریم در مورد شرکتی صحبت می‌کنیم که احتمالا ۷۰ درصد از تراکنش‌های زندگیمان را تشکیل می‌دهد.

همه‌ی این‌ها، خبرهای خوبی برای شهردار بود که نه تنها امید دارد میامی را تبدیل به رهبر کریپتوکارنسی در جهان کند، بلکه در نظر دارد شخصا ارزهای دیجیتال را بخرد. وی گفت:

برایم هیجان‌انگیز است که می‌بینم هر روز افراد بیشتری (مردم عامه) دارند سرمایه‌گذاری‌های بزرگی می‌کنند.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، بر سرمایه‌گذاری عظیم این شرکت در بیت کوین نظارت داشته و با توییت‌های مکرر راجع به بیت کوین و دوج کوین بر صنعت کریپتوکارنسی تاثیر می‌گذارد.

 در مطالعات اخیر مرکز تحقیقات بلاکچین آمده است توییت‌های ماسک تا ۲۰ درصد بر بازارهای بیت کوین و دوج کوین تاثیر داشته است. این موضوع سوال‌هایی را نیز به وجود آورده است: آیا این ارقام درست است و افراد شخصا می‌توانند چنین تاثیر‌گذاری بالایی بر بازار کریپتو داشته باشند. براساس حرف‌های شهردار سوآرز این پدیده‌ی جدیدی نیست. 

او گفت:

بازار هرروز بالا و پایین می‌رود. حرف یک شخص مثل رئیس جمهور آمریکا یا رئیس هیئت مدیره‌ی FED می‌تواند ارزش‌ها را عوض کند، همه‌ی این‌ها براساس دیدگاه است.

اما تا جایی که به بیت کوین مربوط است، شهردار سوآرز ادعا کرده است که هرچه افراد بیشتری بیت کوین بخرند، قابلیت یک فرد برای تغییر بازار کاهش می‌یابد. در واقع، وقتی میزان تراکنش‌ها در بیت کوین افزایش پیدا می‌کند، یک شخص مشخص تاثیر کمتری بر‌روی بازار خواهد داشت. شاید آن موقع ماسک بتواند با خیال راحتری قسمت بیوی توییترش را عوض کند.

به خانواده بزرگ همتاپی بپیوندید
صرافی ارزهای دیجیتال همتاپی
HamtaPay Digital Exchange
ورود به بخش معاملات
منبع decrypt.co
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک