خرید 50 میلیون دلاری بیت کوین و اتریوم توسط شرکت Meitu

خرید ۵۰ میلیون دلاری بیت کوین و اتریوم توسط شرکت Meitu

همتاپی
30 اسفند 1399 - 13:41
زمان مطالعه : 2 دقیقه

یکی از شرکت‌های معروف چینی به نام Meitu به پیروی از سایر شرکت‌ها به خرید بیت کوین و سایر رمزارزها پرداخته است.

Meitu یک شرکت فعال در زمینه توسعه نرم‌افزار است که بیشتر به خاطر اپلیکیشن ویرایش سلفی معروف شده و در بازار مبادلات سهام هنگ کنگ لیست شده است . این اپلیکیشن قبل از افزودن فیلترهای داخلی و ویرایشگرها به پلتفرم‌های بزرگ رسانه‌های اجتماعی، در چین بسیار محبوب بود.

با این حال، از آن زمان، این شرکت در تلاش است تا راه‌های جدیدی برای رشد خود پیدا کند. اکنون، این شرکت با پیروی از سایر شرکت‌های بزرگ، رمز ارز خریداری می‌کنند. البته نه صرفاً به این دلیل که آنها معتقدند قیمت افزایش خواهد یافت.

خرید صد میلیون دلاری بیت کوین و اتریوم

روز گذشته، شرکت Meitu اعلام کرد که آنها، یک خرید رمزارزی دیگر به ارزش 50 میلیون دلار انجام داده و بیت کوین و اتر خریده‌اند . طبق ارقام ارائه شده توسط این شرکت، دارایی رمزارزی آنها در حال حاضر 31,000 اتر و حدود 762.21 بیت کوین است که ارزش آنها مجموعاً بالغ بر 90 میلیون دلار می‌باشد . خرید‌های رمزارزی اخیر این شرکت، اندکی پس از خرید قبلی 40 میلیون دلاری این شرکت در هفته گذشته انجام شد.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش بیت‌ کوین از طریق همتاپی اقدام کنید


در سال‌های اخیر ، این شرکت شاهد کاهش چشمگیر سهام خود بوده که از 18 دلار هنگ کنگ در سال 2017 به 1.5 دلار هنگ کنگ در اوایل سال جاری کاهش یافته بود. در حالی که آنها به سیزدهمین سال فعالیت خود نزدیک می‌شوند، این شرکت نگاه ویژه‌ای به ارزهای دیجیتال به عنوان یک مسیر جدید برای شرکت دارد. مسئولان Meitu معتقدند که رمزارزها و فناوری بلاک چین می‌توانند مزایای بسیاری نسبت به سیستم‌ها و مؤسسات موجود داشته باشند، این شرکت در بیانیه هفته گذشته خود، اعلام کرد:

هیئت مدیره این شرکت معتقد است که فناوری بلاکچین این پتانسیل را دارد که روی امور مالی و صنایع فعال در زمینه تکنولوژی موجود تأثیرگذار باشد، همانطوری که اینترنت تلفن همراه، روی اینترنت کامپیوترهای شخصی و بسیاری دیگر از صنایع آفلاین تأثیر گذاشت…. باتوجه به این زمینه فکری، هیئت مدیره این شرکت معتقد است که رمزارزها ظرفیت زیادی برای افزایش ارزش دارند و با اختصاص بخشی از خزانه شرکت به رمزارزها نیز می‌توانند به عنوان یک نوع تنوع‌گرایی در نگهداری پول نقد عمل کنند.

بیانیه قبلی این شرکت نیز شامل اعلامیه خرید 40 میلیون دلاری بیت کوین و اتر، تحت برنامه سرمایه‌گذاری جدید آنها روی رمز ارزها بوده است.

این طرح 100میلیون دلاری که شامل خرید بیت کوین و اتریوم می‌شود با استفاده از ذخایر نقدی فعلی شرکت و  عواید عرضه اولیه عمومی (IPO) انجام شده است. باید منتظر بود و دید که آیا سرمایه‌گذاری‌های رمز ارزی شرکت Meitu از حد اولیه 100 میلیون دلار فراتر خواهد رفت یا خیر . با این حال، می‌توان گفت که در آینده شاهد این خواهیم بود که شرکت‌های بزرگ بیشتری مثل تسلا، برای محافظت از دارایی‌های نقدی خود نسبت به خرید بیت کوین و سایر رمزارزها اقدام کنند.

صرافی آنلاین دیجیتالی همتاپی
HamtaPay Digital Exchange
هم اکنون وارد شوید
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک