شرکت مایکرواستراتژی شرکت‌های بیشتری را به خرید بیت کوین ترقیب می‌کند

شرکت مایکرواستراتژی شرکت‌های بیشتری را به خرید بیت کوین ترقیب می‌کند

همتاپی
29 دی 1399 - 18:19
زمان مطالعه : 2 دقیقه

این غول هوش تجاری، یک دوره آنلاین بصورت رایگان درباره بیت کوین برگزار می‌کند. اما آیا این جریان می‌تواند شرکت‌ها را به خرید بیت کوین متقاعد کند؟

شرکت هوش تجاری مایکرواستراتژی قصد دارد در تاریخ‌های 3 و 4 فوریه 2021 یک دوره آنلاین و رایگان، در مورد استراتژی خرید بیت کوین، برگزار کند.

این شرکت از اولین شرکت‌هایی بود که مقادیر زیادی بیت کوین را به اعتبارات خود افزود و می‌توان گفت که تا حدی در نوسانات اخیر قیمت بیت کوین، مؤثر بوده است. شرکت‌های دیگری نیز این کار را انجام داده‌اندف به طور مثال، شرکت اسکوئر 50 میلیون دلار به خرید بیت کوین اختصاص داده است. اما آیا میکرواستراتژی می‌تواند شرکت‌های بیشتری را به پیروی از این الگو ترقیب کند؟


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش بیت کوین از طریق همتاپی اقدام کنید


مدیر عامل شرکت مایکرواستراتژی، مایکل سیلور (Michael Saylor)، در توییتر خود نوشت:

 در 3ام و 4ام ماه فوریه، شرکت مایکرواستراتژی برای دیگر شرکت‌ها  دوره‌ای را در مورد بیت کوین، ارائه می‌دهد.

مایکرواستراتژی زمانی حضور خود را در بازار بیت کوین اعلام کرد که از اوت تا سپتامبر سال 2020، در مجموع سرمایه‌گذاریی بالغ بر 425 میلیون دلار بر روی بیت کوین داشت. پس از خرید بیت کوین‌های بیشتر و افزایش قیمت بیت کوین، در حال حاضر این شرکت چیزی در حدود 2.3 میلیارد دلار بیت کوین در اختیار دارد.

روز اول این دوره، بر چگونگی پذیرش بیت کوین توسط شرکت‌ها تمرکز دارد. مایکرواستراتژی اعلام کرد: 

برنامه روز اول ما یک مرور اجمالی و در عین حال جامع از موضوعاتی است که شرکت‌ها هنگام توسعه و اجرای استراتژی خود در خرید بیت کوین، باید به آنها بپردازند.

در روز اول، قرار است سیلور دو سخنرانی داشته باشد. یکی از سخنرانی‌های او درباره استراتژی خرید کلان بیت کوین می‌باشد که به نقد و بررسی بیتکوین به عنوان راهکاری برای ذخیره دارایی‌های با ارزش می‌پردازد. همچنین در این سخرانی قرار است به عوامل اقتصادی کلان که منجر به پذیرش بیت کوین توسط نهاد‌ها می‌شود، اشاره‌ای داشته باشد.

سخنرانی دیگر وی، در مورد استراتژی‌های شرکتی بیتکوین خواهد بود، که روش‌های ادغام روند کاری شرکت‌ها با بیت کوین را بررسی می‌کند. سایر گفتگوها با توجه به شرایط این دو روز، شامل موضوعاتی مانند ملاحظات مالی و حقوقی در مورد بیت کوین خواهد بود.

در روز دوم این دوره، شرکت میکرواستراتژی «نمایی کلی از فروشندگان استراتژیک و قابلیت‌های بازار بیت کوین» را ارائه می‌دهد. در این روز، چندین سخنرانی توسط شرکت‌های بزرگ رمز ارزی مانند کوین‌بیس (Coinbase) ، بایننس (Binance) و فیدیلیتی (Fidelity) ارائه خواهد شد.

اما سوال این است که آیا آیلان ماسک (Elon Musk) در این گردهمایی شرکت خواهد کرد؟

صرافی آنلاین دیجیتالی همتاپی
HamtaPay Digital Exchange
هم اکنون وارد شوید
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک