مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی در مورد بیت کوین برای همه دوره رایگان برگزار می‌کند | همتاپی

مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی در مورد بیت کوین برای همه دوره رایگان برگزار می‌کند

همتاپی
25 بهمن 1399 - 16:36
زمان مطالعه : < 1 دقیقه

مدیرعامل مایکرواستراتژی همچنان به دنبال راه‌های جدیدی برای انتشار اصول بیت‌ کوین است. اگر بیت کوین یک دین باشد، مایکل سایلور (Michael Saylor)، مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی، کشیش اعظم آن است.

از سال گذشته مایکل سایلور بخش قابل توجهی از خزانه شرکت خود را در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است. همچنین، او جملاتی مانند «ساتوشی، نام خدا است» را بیان کرده است. و بیت‌ کوین را به انبوهی از هورنت‌های سایبری (cyber hornets) که به الهه خرد خدمت کرده و از آتش حقیقت تغذیه می‌کنند، تشبیه نموده است. وی، هفته گذشته با برگزاری کنفرانسی برای جذب دیگر شرکت‌های تجاری عمومی، پیش بینی کرد که جمعیت کثیری از سرمایه‌گذاران جدید به این جنگ صلیبی بپیوندند.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش بیت کوین از طریق همتاپی اقدام کنید


در حال حاضر، بیت‌ کوین در آکادمی آموزشی غیرانتفاعی سیلور (Saylor Academy) ارائه می‌شود. همچنین، قرار است در یک دوره آنلاین جدید، اقتصاد، سرمایه‌گذاری، فلسفه و تاریخچه بیت‌‍ کوین و همچنین مولفه‌های فنی و عملی آن در قالب یک دوره 12 ساعته آموزش داده شود.

شواهد زیادی حاکی از آن است که استخراج بیت کوین بسیار بیشتر از سیستم‌های مالی سنتی به انرژی نیاز دارد که این امر معمولاً نشانه خوبی تلقی نمی‌شود.

این دوره، بخشی از تصورات سیلور در خصوص تسلط طولانی مدت رمز ارز را به نمایش گذاشته است. با توجه به اسناد موجود، در حال حاضر شرکت مایکرواستراتژی مالک بیش از 3 میلیارد دلار بیت کوین است.

با معاملات ارزهای دیجیتال آشنا شوید
صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال
HamtaPay Digital Exchange
ثبت نام سریع
منبع decrypt.co
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک