قیمت بیت کوین در سال 2021 چگونه پیش‌بینی می‌شود؟

قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۱ چگونه پیش‌بینی می‌شود؟

همتاپی
24 آذر 1399 - 18:40
زمان مطالعه : 2 دقیقه

به گفته ویلی وو (Willy Woo) تحلیلگر درون زنجیره‌ای، فاندامنتال بلاکچین بیت کوین با روند صعودی چشمگیری همراه است. به عقیده وو، زمان آن فرا رسیده است که قیمت بیت کوین روند صعودی شدیدی را تجربه کند که ممکن است در سال 2021 اتفاق بیفتد.

ویلی وو، معتقد است که فاندامنتال شبکه بیت کوین، از جمله داده‌های بلاکچین و معیارهای زیرساخت بسیار قوی هستند. اما قیمت بیت کوین هنوز روند صعودی  شدیدی نداشته است. ویلی معتقد است، این امر فقط در سال آینده اتفاق خواهد افتاد.

داده‌ها و معیارهای درون زنجیره‌ای بیت کوین در روند صعودی چشمگیری قرار دارند

ویلی وو، از توییتر رسمی خود اعلام کرد که وضعیت شبکه بیت کوین در حالت گاوی (bullish) قرار دارد. وی اظهار داشت که قدرت نمایی قابل توجه فاندامنتال بلاکچین بیت کوین، یکی از موارد نادر محسوب می‌شود.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش بیت کوین از طریق همتاپی اقدام کنید


 وی گفت اگرچه شاخص‌های درون زنجیره‌ای قابل ملاحظه‌اند، اما بازار واکنش هماهنگی نسبت به این جهت‌گیری نشان نداده است. ظاهراً در سال آینده، شاهد این اتفاق خواهیم بود. وو همچنین اظهار داشت که این یک فرصت خارق العاده برای خرید بیت کوین است که چنین فرصتی از اواسط سال 2016 دیده نشده است.

به گزارش کریپتوپتیتو در ماه‌های گذشته، «نوار سختی بیتکوین» (Bitcoin Difficulty Ribbon) که ویلی برای پیش‌بینی عملکرد قیمت بیت کوین ابداع کرد، برای اولین بار از ماه مارس از منطقه سبز خرید خارج شده بود.

گلس نود (Glassnode)، یکی از شرکت‌های تحلیلی بلاک چین، در یکی از گزارشات خود بر این موضوع تاکید کرد و اظهار داشت که سناریوی فوق، همیشه قبل از افزایش قابل توجه قیمت بیت کوین، در گذشته نیز اتفاق افتاده است.

خرید و نگهداری بیت کوین رو به افزایش است

جامعه رمز ارزها، در ماه‌های اخیر اخبار بسیار پرماجرایی را پشت سر گذاشته است. وزارت دادگستری (DOJ) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) ایالات متحده، تیم بنیانگذار مشتقات بیت کوین در صرافی بیتمکس (BitMEX’s) را برای نقض «قانون رازداری بانکی» فدرال و توطئه برای نقض این قانون، متهم کردند.

سازمان امور مالی انگلستان (Financial Conduct Authority)، تجارت مشتقات رمزارز برای مشتریان خرده فروش را از ابتدای سال آینده ممنوع کرده است. همچنین، مقامات، جان مکافی (McAfee John)، خالق نرم افزار آنتی ویروس و مفسر رمزارز را به دلیل فرار مالیاتی در اسپانیا دستگیر کردند.

علی رغم اخبار منفی فوق، بیت کوین قدرت خود را حفظ نموده و به رشد صعودی خود ادامه می‌دهد. همچنین، ارائه دهنده مدل «انباشت به عرضه» (Stock-to-flow model) پلن‌بی، این موضوع را تایید کرده است.

لذا در چند ماه گذشته، به سبب عملکرد صعودی شاخص‌های فاندامنتال بیت کوین، قیمت بیت کوین نه نتها تحت فشار اخبار فوق متزلزل نشده است، بلکه تعداد هودلرهای بیت کوین نیز افزایش یافته است. 

آیا طبق پیش‌بینی ویلی وو قیمت بیت کوین، در سال 2021  افزایش شدیدی خواهد داشت؟ باید منتظر ماند!

صرافی آنلاین دیجیتالی همتاپی
HamtaPay Digital Exchange
هم اکنون وارد شوید
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک