قیمت بیت کوین دیگر به 3 هزار دلار نخواهد رسید | همتاپی

قیمت بیت کوین دیگر به ۳ هزار دلار نخواهد رسید

همتاپی
27 مهر 1399 - 16:02
زمان مطالعه : 2 دقیقه

سرمایه‌دار افسانه‌ای، ناوال راویکانت (Naval Ravikant) اخیراً در برنامه Tim Ferris Show، (پادکست بسیار محبوب درباره تجارت و خودسازی)، شرکت کرده است. این سرمایه‌گذار، که بودجه شرکت‌هایی مانند توییتر و اوبر (Uber) را تأمین کرده است، مدت زمان زیادی را صرف بحث در مورد بیت کوین و رمزارزها کرد. 

راویکانت که در پارک علم و فناوری سیلیکون ولی می‌باشد مدت‌هاست که با جامعه رمزارزها تعامل دارد. خوشبختانه، او این فناوری را به خوبی می‌شناسد.

ناوال رایکانت می‌گوید:

بیت‌کوین هرگز به 3000 دلار نخواهد رسید


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش بیت کوین از طریق همتاپی اقدام کنید


هنگامی که از وی درباره عملکرد قیمت بیت کوین و رمزارزها با توجه به بحران COVID-19 سوال پرسیده شد، گفت که فکر می‌کند این فضا هم باعث شد و هم نشد که این بحران اقتصاد کلان شکست خورد:

بیت کوین به $100K نرسید، زیرا همه از دلار آمریکا فرار کردند. اما این به شما نشان می‌دهد که دلار چقدر مقاوم است و هنوز چقدر با از دست دادن ارز ذخیره جهانی فاصله داریم. با این حال در همان زمان، بیتکوین هم سقوط نکرد. فقط برای کوتاه مدت قیمت بیت کوین کاهش یافت. زیرا مردم برای پاسخگویی به طلب‌های حاشیه‌ای و وام‌های مختلف به پول نقد نیاز داشتند، اما به طور کلی بسیار پایدار ماندند. 

وی افزود که در این مرحله، با افزایش تعداد کاربران و تطبیق‌دهندگان سازمانی، فکر نمی‌کند قیمت بیت کوین هرگز دوباره یا حداقل در طول زندگی خود به 3000 دلار برسد.

وی توضیح داد که ورود پال جونز (Paul Tudor Jones) را به طور خاص برای بیت کوین عظیم می‌داند. جونز یک مدیر میلیاردر صندوق سرمایه‌گذاری است که به طور گسترده‌ای به عنوان یکی از بهترین سرمایه‌گذاران کلان جهان شناخته می‌شود:

بنابراین افراد زیادی می‌آیند و آن را تأیید می‌کنند، پال جونز هم آن را برای سایر مدیران صندوق‌های اعتباری تأیید می‌کند، مدیران صندوق‌ها اعتباری آن را برای صندوق‌های ثروت ملی تایید می‌کنند و صندوق ثروت ملی آن را برای بانک‌های مرکزی اعتبار خواهد داد.

صرافی آنلاین دیجیتالی همتاپی
HamtaPay Digital Exchange
هم اکنون وارد شوید
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک