اگر اوج قیمت ماهانه شکسته شود، قیمت بیت کوین 10 برابر خواهد شد | همتاپی

اگر اوج قیمت ماهانه شکسته شود، قیمت بیت کوین ۱۰ برابر خواهد شد

همتاپی
26 آبان 1399 - 14:52
زمان مطالعه : 2 دقیقه

اگر کندل ماهانه ماه نوامبر بر روی 13,880 دلار یا بالاتر از آن بسته شود، بر اساس سوابق این ارز، قیمت بیت کوین می‌­تواند تا 1000% افزایش یافته و به 170,000 دلار برسد. 

یک تحلیل‌گر و معامله­‌گر مشهور بیت ­کوین خاطرنشان کرد که بیت­کوین در طول تاریخ خود نشان داده است هنگامی که بالاتر از بالاترین قیمت ماهانه گذشته بسته شود، به سمت افزایش شدید قیمت پیش می‌­رود. در نتیجه، اگر BTC  در ماه نوامبر، با قیمت فعلی یا بالاتر از آن بسته شود، به زودی می‌­تواند با افزایش 1000% قیمت روبرو گردد.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش بیت کوین از طریق همتاپی اقدام کنید


 آیا قیمت بیت کوین به زودی به 1000٪ جهش پیدا می‌کند؟

قیمت بیت کوین در ماه گذشته افزایش داشته است. عملکرد چشمگیر این ارز دیجیتال  منجر به چندین رکورد سالانه متوالی شده است و جمعه گذشته به بالاتر از 16000 دلار رسید. که بالاترین قیمت  بیتکوین از اوایل ژانویه 2018 است.

اگرچه این رمزارز از زمان اوج خود مجدداً پیگیری می‌­شود و در حال حاضر حدود 16200 دلار معامله می‌­گردد، اما جاش راجر (Josh Rager) اظهار داشت که این دارایی به زودی می‌­تواند حتی بیشتر از این نیز افزایش یابد. راجر می‌گوید:

 هر بار که قیمت بیت کوین بالاتر از بالاترین قیمت ماهانه گذشته خود بسته شود. روند صعودی 700% تا 1000% را به دنبال خواهد داشت.

کندل‌­های ماهانه قیمت بیت کوین

کندل‌­های ماهانه قیمت بیت کوین. منبع: توییتر

همانطور که در نمودار مشاهده می شود، اولین سناریوی مشابه در سال 2013 رخ داده است. در ژانویه قیمت در حدود 20 دلار بسته شده بود. پس از آن، این رمزارز حدود 150 دلار یا تقریباً 700%، افزایش یافت.

همچنین دو مورد مشابه دیگر، در سال‌های 2014 و 2017 رخ داده است. در حال حاضر، آخرین مورد، معیار فعلی می‌باشد؛ زیرا بیت کوین در دسامبر با قیمت 13,880 دلار بسته شد.

در حال حاضر با افزایش قیمت بیت کوین به بالاتر از این سطح، راجر معتقد است که «ماه نوامبر می‌­تواند اولین بسته شدن ماهانه باشد که شاهد شکست بالاترین قیمت قبلی هستیم.»

در صورت تحقق پیش‌­بینی او، قیمت بیتکوین شش رقمی خواهد شد.  به طور متوسط یک افزایش 700% قیمت این ارز به 120,000 دلار خواهد رسید. در صورتی که این افزایش قیمت 1000% باشد قیمت هر بیتکوین، 170,000 دلار خواهد بود.

آیا پول هوشمند پشت این افزایش قیمت است؟

یکی دیگر از تحلیل‌گران مشهور به نام ویلی وو (Willy Woo)، آخرین افزایش قیمت بیت کوین را به پول هوشمند  سرمایه‌ای با ارزش خالص بالا- نسبت داد. وی اظهار داشت که متوسط ارزش معاملات بین سرمایه‌گذاران طی چند ماه گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است. 

با نگاهی به آخرین تحولات، به نظر می‌­رسد سخنان وو تحقق می‌­یابد. شرکت‌­های عظیمی مانند MicroStrategy و Jack Dorsey’s Square  تنها از ماه سپتامبر تاکنون میلیون‌­ها دلار به بیت‌ کوین اختصاص داده­‌اند.

علاوه بر این، سرمایه‌­گذاران برجسته سنتی مانند Paul Tudor Jones III ،Stanley Druckenmiller و Bill Miller ویژگی‌­ ذخیره ارزش بیت کوین را به عنوان مزایای قابل توجه توصیف کرده‌اند. در نتیجه، آن­ها یا تصمیم به خرید بیت کوین گرفتند یا پیش‌­بینی کردند که در نهایت هر بانک بزرگ صاحب BTC خواهد شد.

با وجود عدم ثبات اقتصادی، گری‌اسکیل (Grayscale) از سال 2020 نیز بهره برده است. شرکت Grayscale Bitcoin Trust این جریان رکورد‌شکنی خرید بیت کوین را ثبت کرده است.

به خانواده بزرگ همتاپی بپیوندید
صرافی ارزهای دیجیتال همتاپی
HamtaPay Digital Exchange
ورود به بخش معاملات
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک