مایکل سیلور چه میزان بیت کوین خریده است؟ | همتاپی

مایکل سیلور چه میزان بیت کوین خریده است؟

همتاپی
14 دی 1399 - 18:43
زمان مطالعه : 2 دقیقه

مایکل سیلور بنیان‌گذار و مدیرعامل مایکرواستراتژی، پس از راه انداختن سیر عمومی و بی‌سابقه خرید بیت کوین، از اینکه تاکنون چقدر بیت کوین خریداری کرده است، پرده برداشت.

سیلور در مصاحبه اخیر خود با Funky Crypto Podcast می‌گوید: که ده‌ها هزار بیت کوین از طریق سازمان‌های وابسته خود خریداری کرده است.

از طریق مایکرواستراتژی یا سایر نهادهای تحت مدیریت، 88,000 بیتکوین خریدم و هرگز یک ساتوشی هم نفروختم.

دارایی بیت کوین سیلور، با قیمت تقریباً 34,200 دلاری فعلی، تقریبا 3 میلیارد دلار ارزش دارد. در این مصاحبه، از او سوال شد هنگامی که رمزارزها پیوسته رکورد قیمت خود را می‌شکنند، آیا سرمایه‌گذاران نباید از بیتکوین خود سود ببرند؟


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش بیت کوین از طریق همتاپی اقدام کنید


سیلور توصیه کرد که یک استراتژی بلندمدت را پیش بگیرند.

تصور کنید روش شما در استفاده از بیت کوین، مانند یک حساب پس‌انداز طولانی مدت است. بنابراین اگر می‌خواهید بخشی از پول خود را بردارید که با آن قمار، آزمون و خطا، و یا کارهای مورد علاقه‌تان را انجام دهید، پس آن پول را روی همان چیز‌های جدید و یا جالب سرمایه‌گذاری کنید. فقط آن قسمت از پول خود را که می‌خواهید برای 20 یا 30 سال آینده پس‌انداز کنید تبدیل به بیت‌کوین کنید. و کاری به کارش نداشته باشید و خود را درگیر کش‌مکش‌ها نکنید….

اگر شما روی 27000 دلار بفروشید و یک روز بیدار شوید و ببینید که قیمت به 82,000 یا 167,000 و یا یک میلیون رسیده، چه حسی خواهید داشت؟ وقتی که به یک میلیون رسید، آن وقت می‌گویید که روی 0.019 میلیون دلار خریدید و روی 0.022 میلیون فروختید؟ آیا احساس حماقت نخواهید کرد؟ مثل اینه که روی 0.019 میلیون خریده باشم و با 50 درصد سود روی 0.023 میلیون بفروشم و یک میلیون ضرر کرده باشم!

یه عقیده سیلور نوسانات تجربه شده در طول دهه اول بیتکوین، بعید است که در آینده تکرار شوند.

در دهه اول، بیتکوین تحت کنترل گروهی از معامله‌گران بود که با استفاده از اهرم‌های معاملاتی در صرافی‌های غیرقانونی به سوداگری مشغول بودند، که البته آنها تنها عده‌ای از مردم بودند. پس از ماه مارس امسال، شرکت‌های بیمه، شرکت‌های بزرگ، خزانه‌داری‌ها و سرمایه‌گذاران سازمانی، بجای طلا، دست به خرید این قبیل اقلام می‌زدند. آنها از اهرم‌ها و صرافی‌های غیرقانونی استفاده نمی‌کنند و از سوداگران نیستند.

طرز فکرشان این گونه است که می‌خواهم این سرمایه را برای ده سال نگه دارم، چه چیزی می‌توانم بخرم که بهتر از بیت کوین باشد؟ اگر آن را بفروشم برای خود صورتحساب مالیاتی ایجاد می‌کنم و یک چیز کم‌ارزش‌تر می‌خرم. بنابراین، آنها این سرمایه را نخواهند فروخت و این بدان معناست که شما شاهد چنین نوساناتی نخواهید بود… نوسانات شدید بیت کوین از ماه مارس در حال کاهش است در حالی که در هر چیز دیگری نوسانات در حال افزایش است. بیت کوین از 10 سال اول، وارد 10 سال دوم شده است و یک دارایی بسیار بالغ‌تر از قبل خواهد بود.

به خانواده بزرگ همتاپی بپیوندید
صرافی ارزهای دیجیتال همتاپی
HamtaPay Digital Exchange
ورود به بخش معاملات
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک