سوالات رایج

کاربران صرافی ارز دیجیتال همتاپی می‌توانند جهت ثبت درخواست ارتقاء سطح از طریق چت آنلاین اقدام نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سطوح کاربری، دسترسی‌ها و محدودیت‌های هر سطح، به صفحه سطوح کاربری در همتاپی مراجعه نمایید. 

ارائه قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال به همراه نمودارهای تحلیل قیمت 

ارائه کیف پول‌های رایگان مبتنی بر بلاکچین برای ارزهای دیجیتال 

ارائه بستری امن جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال

ارائه مطالب آخرین اخبار و مطالب آموزشی حوزه ارزهای دیجیتال

ارائه خدمات 24 ساعته در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل

ارائه پلتفرمی امن، قابل اطمینان و به دور از تحریم‌های بین المللی

انجام کلیه معاملات خرید و فروش ارزهای دیجیتال

ارسال سریع و آنی ارزهای دیجیتال

ارائه منصفانه‌ترین قیمت خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتال شکل خاصی از پول هستند که بر پایه علم رمزنگاری و با هدف حذف واسطه‌ها، کاهش تقلب و جلوگیری از جعل ایجاد شده‌اند. ویژگی منحصربفرد این ارزها غیرمتمرکز بودن، شفافیت و تغییرناپذیر بودن بلاکچین آنها می‌باشد.

بیت کوین نوعی ارز دیجیتال مبتنی بر بلاکچین است که در سال 2009 توسط شخص یا اشخاص ناشناسی تحت عنوان ساتوشی ناکاموتو اختراع شد. با استفاده از بیت کوین می‌توانید خرید کنید، سفارش آنلاین انجام دهید و به هر نقطه از جهان پول ارسال کنید. نکته مهم درباره این ارز دیجیتال نبود نظارت مرکزی بر آن می‌باشد. به عبارت دیگر، هیچ دولت و بانکی بیت کوین را کنترل نمی‌کنند.

پس از افتتاح حساب در سایت همتاپی، تکمیل فرآیند احراز هویت و تایید حساب توسط کارشناسان سایت، کاربران محترم می‌توانند با استفاده از درگاه بانکی ارائه شده اقدام به شارژ حساب ریالی خود نمایند. پس از شارژ حساب ریالی می‌توانند سفارش خرید خود را با حجم دلخواه در سایت ثبت کنند. پس از تایید سفارش خرید توسط کاربر، کیف پول مربوط به ارز دیجیتال خریداری شده بصورت اتوماتیک شارژ می‌شود. در این مرحله، امکان ثبت درخواست برداشت ارز دیجیتال از کیف پول برای کاربر میسر خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر نحوه استفاده را مطالعه بفرمایید.

پس از افتتاح حساب در سایت همتاپی، تکمیل فرآیند احراز هویت و تایید حساب توسط کارشناسان سایت، کاربران محترم می‌توانند با استفاده از آدرس اختصاصی، اقدام به انتقال ارز دیجیتال به کیف پول خود در همتاپی نمایند. پس از تایید تراکنش در شبکه بلاکچین، کیف پول مربوط به ارز دیجیتال خریداری شده بصورت اتوماتیک شارژ می‌شود و کاربر محترم می‌تواند سفارش فروش ارز دیجیتال مورد نظر را با حجم دلخواه ثبت نماید. پس از تایید سفارش فروش توسط کاربر، کیف پول ریالی کاربر به صورت اتوماتیک شارژ خواهد شد. در این مرحله، امکان ثبت درخواست برداشت از کیف پول ریالی برای کاربر میسر خواهد بود.

کیف پول ارز دیجیتال همتاپی در حال حاضر از بیت کوین، تتر، اتریوم، بیت کوین کش، لایت کوین، لینک و پکس پشتیبانی می‌کند و در آینده نیز سایر ارزهای دیجیتال نیز در دسترس کاربران محترم قرار خواهد گرفت. کیف پول همتاپی ویژگی‌های ویژه‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. از جمله این ویژگی‌های می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کیف پول همتاپی کاملا امن است و کاربران می‌توانند برای نگهداری ارزهای دیجیتال خود به آن اعتماد کنند. 
  • در این کیف پول سرعت حرف اول را می‌زند و کاربران می‌توانند به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن تبادلات خود را انجام دهند.
  • در این کیف پول کاربران می ‌توانند از جزئیات تراکنش‌های خود گزارش دریافت کنند.