تحلیل و پیش بینی قیمت شیبا اینو | همتاپی

تحلیل و پیش بینی قیمت شیبا اینو

همتاپی
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰
زمان مطالعه : 6 دقیقه

چه عواملی باعث افزایش قیمت چشمگیر ارز دیجیتال شیبا اینو شده است؟ تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال قیمت شیبا اینو را چگونه پیش بینی می‌کنند؟

در جدول زیر می‌توانید آخرین اخبار تحلیل و پیش بینی کوتاه‌مدت قیمت شیبا اینو را مطالعه نمایید. 

رشد ۲۵ درصدی قیمت شیبا اینو همزمان با لیست شدن در صرافی رِین | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

رشد ۲۵ درصدی قیمت شیبا اینو همزمان با لیست شدن در صرافی رِین

 احتمال پولبک ۳۳ درصدی قیمت شیبا نسبت به سطوح فعلی | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

احتمال پولبک ۳۳ درصدی قیمت شیبا نسبت به سطوح فعلی

آیا قیمت شیبا اینو افزایش می‌یابد؟ | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

تحلیل قیمت شیبا اینو: آیا قیمت شیبا اینو افزایش می‌یابد؟

تعداد کل مالکان متاورس شیبا بیش از ۵۰۰۰ رسید | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

تعداد کل مالکان متاورس شیبا بیش از ۵۰۰۰ رسید

بیش از ۳۷ تریلیون توکن شیبا در صرافی غیرمتمرکز شیبا سواپ سپرده‌گذاری شد | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

بیش از ۳۷ تریلیون توکن شیبا در صرافی غیرمتمرکز شیبا سواپ سپرده‌گذاری شد

نهنگ‌های اتریوم به خرید شیبا ادامه می‌دهند | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نهنگ‌های اتریوم به خرید شیبا ادامه می‌دهند

 آیا قیمت شیبا (SHIBA) و ایپ (Ape) افزایش خواهد یافت؟ | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

آیا قیمت شیبا (SHIBA) و ایپ (Ape) افزایش خواهد یافت؟

آیا شیبا می‌تواند قیمت‌های بالاتر را بازیابی کند؟ | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

تحلیل قیمت شیبا: آیا شیبا می‌تواند قیمت‌های بالاتر را بازیابی کند؟

پیگیری اخبار و تحلیل و پیش بینی قیمت شیبا به عنوان یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال می‌تواند به شما در خرید و فروش و سرمایه گذاری در شیبا کمک زیادی کند.

شیبا اینو (SHIB) توکنی در داخل اکوسیستم شیبا‌ اینو می‌باشد. این میم توکن غیرمتمرکز در آگوست 2020 توسط ریوشی (Ryoshi)، فرد یا گروهی از افراد ناشناس، ایجاد شد. چه چیز خاصی در مورد این رمزارز وجود دارد و چرا به آن قاتل دوج کوین می‌گویند؟ در این مقاله سعی داریم تا موقعیت فعلی این رمزارز در بازار و آینده آن را به طور کامل به تصویر بکشیم.

از زمانی که توکن شیبا اینو وارد بازار ارزهای دیجیتال شد، با دوج کوین (DOGE) مقایسه شد. با این که این دو، میم کوین هستند و همچنین مورد تایید گاه و بی گاه ایلان ماسک قرار می‌گیرند، اما در واقعیت هیچ وجه اشتراکی با یکدیگر ندارند. این پروژه به تقلید از دوج کوین، لوگویی از سگ نژاد شبیا اینو دارد، اما توسعه‌دهندگان این ارز قصد دارند که برای مشکلات واقعی و جدی‌تری، راهکار ارائه کنند.

ارز شیبا‌ با عرضه کل یک کوادریلیون کوین و به عنوان یک توکن ERC-20، در بلاکچین اتریوم منتشر شد. قبل از راه‌اندازی، توسعه‌دهندگان نیمی از کوین‌ها را به صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ (Uniswap) منتقل کرده و کلیدهای آن را از بین بردند و نیمی دیگر از کوین‌ها را برای بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) واریز کردند. ویتالیک بوترین هم 90 درصد این توکن‌های شیبا را با ارسال به آدرسی که اصلاً وجود نداشت، سوزاند و در مجموع، بوترین 410 تریلیون از این توکن را به ارزش 6.5 میلیارد دلار نابود کرد. توضیحات سازندگان، در مورد این پروژه از این قرار بود:

شیبا اینو اولین پروژه‌ای بود که چنین فرآیندی را طی کرد. همه افراد باید کوین‌های آن را در بازار آزاد بخرند و نسبت به توزیع کامل و عادلانه‌ پروژه اطمینان حاصل کنند که در آن توسعه‌دهندگان پروژه، مالک توکن‌ها نیستند و این طور نیست که توکن‌ها را در جامعه به حال خود رها کنند.

در سال 2020، بوترین بیش از 50 تریلیون توکن شیبا اینو را به صندوق کریپتویی برای کمک‌ به کاهش صدمات ناشی از ویروس کووید در هند واریز کرد، که در زمان انجام این تراکنش، ارزش آن‌ها حدود 1.14 میلیارد دلار بود. وی همچنین متعهد شد که باقیمانده توکن‌های شیبا اینو را برای حمایت از طرح‌های بلندمدت، به امور خیریه اهدا کند.

با رشد پروژه، سازندگان ارز شیبا اینو قصد دارند آن را به یک اکوسیستم غیرمتمرکز تمام عیار تبدیل کنند و 100٪ حقوق آن را برای مدیریت پروتکل بدون نهاد حاکم، به جامعه خود منتقل کنند.

تاریخچه قیمت شیبا اینو شروعی عالی داشت. در چند هفته بعد از تولد، قیمت آن 27000٪ افزایش یافت. از نظر درصدی، عملکردی فوق‌العاده برای کوین شیبا بود، اما ذکر این نکته مهم است که قیمت این توکن حتی به یک دهم سنت هم نرسیده است.

تاریخچه قیمت شیبا به دلار. منبع: کوین مارکت کپ

طبق داده‌های سایت کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، قیمت شیبا اینو در تاریخ 28 اکتبر به بالاترین حد خود یعنی 0.00008 دلار رسید که این اتفاق پس از لیست شدن شیبا اینو در چندین صرافی رخ داد. همچنین در همان روزی که شیبا اینو بازار NFT خود را با نام Shiboshi NFT راه‌اندازی کرد، ارزش بازار شیبا به رکورد بیش از 34.29 میلیارد دلار رسید. در زمان نگارش این مقاله، قیمت شیبا اینو حدود 0.0000264 دلار بوده و این توکن با ارزش بازار بیش از 13 میلیارد دلار، در رتبه 15 جدول ارزهای دیجیتال قرار دارد.

فروش سریع بیت کوین

توکن شیبا در چندین صرافی بزرگ نظیر بایننس (Binance)، کوین بیس (Coinbase)، اف تی ایکس (FTX)، اوکی اکس (OKEx) و وزیر اکس (WazirX) در دسترس است. این اکوسیستم همچنین میزبان یک صرافی غیرمتمرکز با نام شیبا سواپ (Shiba Swap) است که همزمان با توکن اصلی شیبا راه‌اندازی شد. اما راحت‌ترین و محبوب‌ترین راه برای خرید شیبا، از طریق صرافی بایننس می‌باشد. فرآیند خرید آن، یک انتقال دو مرحله‌ای رمزارز به رمزارز (crypto-to-crypto) است که در آن باید کوین دیگری را به بایننس انتقال داده و سپس به رمزارز شیبا اینو تبدیل کنید.

پیش بینی قیمت شیبا اینو در سال 2022

همانطور که اشاره کردیم، پس از لیست شدن شیبا در صرافی بایننس، چشم دنیا به دیدن عناوین خبری مانند «پیش بینی قیمت شیبا اینو در سال 2022» و خبرهایی که از آن به عنوان یک سرمایه‌ گذاری خوب یاد می‌کردند، عادت کرد.

تحرکات قیمت شیبا در سال گذشته، خیره کننده بود. قیمت شیبا در ماه می و در مدت زمان بسیار کوتاهی سر به فلک کشید. با این حال، شیبا در حفظ موقعیت خود موفق نبود. اما زمانی که ماه ژوئن فرا رسید، این کوین مجدداً خبرساز شد.

اگر قصد خرید و فروش شیبا اینو را دارید، شاید هنوز هم دیر نشده باشد. بیایید سال به سال با پیش بینی قیمت شیبا اینو پیش برویم تا بتوانیم مشخص کنیم که آیا اکنون زمان خوبی برای خرید یا فروش شیبا اینو است یا خیر.

پس از افزایش قیمت شیبا اینو در سال 2021، قیمت این میم کوین بیش از 60 درصد، در مقایسه با بالاترین رکورد قیمتی خود در ماه اکتبر سال گذشته کاهش یافت. با وجود این واقعیت، کارشناسان سایت Wallet Investor معتقدند که این کوین، سیگنال‌های صعودی خوبی برای سال 2022 از خود نشان می‌دهد و حتی ممکن است به بالاترین میزان قیمت ثبت شده خود نیز برسد.

چندین «نهنگ» بزرگ، اخیراً با استفاده از فرصت افت قیمت آن، اقدام به خرید شیبا کرده‌اند. علاقه و اشتیاق دارندگان شیبا می‌تواند نشان دهنده افزایش قیمت آن در آینده باشد.

  • پیش بینی قیمت شیبا اینو برای حدفاصل ماه‌های آوریل تا جولای 2022

با توجه به محبوبیت روزافزون ارزهای دیجیتال در سراسر جهان، ممکن است شیبا نیز توجه زیادی را به خود جلب کند. همانطور که می‌دانیم، تقاضا برای یک ارز دیجیتال است که ارزش بازار و در نتیجه بازه قیمتی آن را تعیین می‌کند. پیش بینی می‌شود که در نیمه اول سال 2022، احتمالاً میانگین قیمت شیبا اینو حدود 0.000032 دلار باشد.

طبق پیش بینی در مورد قیمت شیبا که توسط سایت Digital Coin Price ارائه شده، قیمت آن ممکن است تا پایان ماه آوریل به 0.0000326 دلار برسد و تا ماه جولای، قیمت این کوین ممکن است تا 0.0000329 دلار نیز افزایش پیدا کند. به نقل از سایت Wallet Investor، پتانسیل رشد بلندمدت شیبا، بیش از 95.80٪ در یک سال است. این طور به نظر می‌رسد که شیبا اینو می‌تواند سرمایه گذاری خوبی در سال 2022 باشد.

  • پیش بینی قیمت شیبا اینو برای ماه آوریل 2022

پیش بینی می‌شود که قیمت شیبا در ابتدای ماه به 0.00002653 دلار و در پایان ماه به 0.00002752 دلار برسد و میانگین قیمت شیبا اینو در ماه آوریل می‌تواند روی 0.00002779 دلار باشد. حداکثر قیمت آن نیز 0.00003253 دلار و حداقل ممکن روی قیمت 0.00002459 دلار برآورد می‌شود. پیش بینی می‌شود که این دارایی رمزارزی به میزان 0.00000099 دلار یا 3.7+ درصد در ماه آوریل 2022 رشد داشته باشد.

  • پیش بینی قیمت شیبا اینو برای ماه می 2022

قیمت شیبا اینو در ابتدای می 2022 می‌تواند به طور متوسط ​​روی 0.00002752 دلار باشد و در پایان ماه، قیمت به 0.00003192 دلار نزدیک خواهد شد. حداقل قیمت 0.00002752 دلار و حداکثر قیمت آن می‌تواند به 0.00003415 دلار نیز برسد.

 طبق پیش بینی سایت Digitalcoinprice.com، میانگین قیمت شیبا با تغییر 25+ درصدی به قیمت 0.0000329 دلار،  خواهد رسید.

  • پیش بینی قیمت شیبا اینو برای ماه ژوئن 2022

پیش بینی می‌شود که قیمت این کوین در ابتدای ماه ژوئن 0.00003192 دلار و متوسط قیمت برای این ماه 0.00002890 دلار باشد. حداکثر قیمت 0.00003192 دلار و حداقل قیمت آن نیز 0.00002493 دلار خواهد بود و تا پایان ماه ژوئن، احتمالاً با 16 درصد کاهش به قیمت 0.00002681 برسد.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتا پی

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
به خانواده بزرگ همتاپی بپیوندید
صرافی ارزهای دیجیتال همتاپی
HamtaPay Digital Exchange
ورود به بخش معاملات
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین اخبار و مقالات حوزه ارزهای دیجیتال

پیش بینی قیمت اتریوم در سال‌های 2021 – 2025

تحلیل و پیش بینی قیمت اتریوم

چه عواملی در افزایش و کاهش قیمت اتریوم تاثیر دارد؟ تحلیل گران بازار ارزهای دیجیتال درباره تحلیل و پیش بینی قیمت اتریوم چه نظری...
نویسنده
همتاپی
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۰