پیش بینی قیمت چین لینک | همتاپی

پیش بینی قیمت چین لینک

همتاپی
۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۰
زمان مطالعه : 12 دقیقه

چه عواملی باعث افزایش یا کاهش قیمت چین لینک می‌شوند؟ کارشناسان و تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال در خصوص پیش بینی قیمت چین لینک چه نظراتی دارند؟

در جدول زیر می‌توانید آخرین اخبار تحلیل و پیش بینی کوتاه‌مدت قیمت چین لینک را مطالعه نمایید. 

چین لینک و اکسی اینفینیتی در صرافی بیتمکس لیست شدند  | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

چین لینک و اکسی اینفینیتی در صرافی بیتمکس لیست شدند 

خرید ۵.۵ میلیون دلار ارز چین لینک توسط یک نهنگ ارز دیجیتال | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

خرید ۵.۵ میلیون دلار ارز چین لینک توسط یک نهنگ ارز دیجیتال

چین لینک می‌تواند از سطوح فعلی مقاومت عبور کند | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

تحلیل قیمت چین لینک: چین لینک می‌تواند از سطوح فعلی مقاومت عبور کند

افزایش خرید چین لینک توسط نهنگ‌های برتر اتریوم | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

افزایش خرید چین لینک توسط نهنگ‌های برتر اتریوم

افزایش قیمت چین لینک همزمان با خرید چین لینک توسط یک نهنگ ارز دیجیتال | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

افزایش قیمت چین لینک همزمان با خرید چین لینک توسط یک نهنگ ارز دیجیتال

برنامه ویژه چین لینک برای حمایت از پروژه‌های رمزنگاری | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

برنامه ویژه چین لینک برای حمایت از پروژه‌های رمزنگاری

تشابه رفتار قیمت چین لینک و لونا | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

تشابه رفتار قیمت چین لینک و لونا 

چین لینک، پرمعامله‌ترین توکن نهنگ‌های اتریوم 

معامله‌ گران در زمان افت قیمت، بر روی خرید چین لینک تمرکز کرده‌اند

نهنگ‌ها چین لینک و چند آلتکوین دیگر را سرمایه‌گذاری مناسبی می‌دانند | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نهنگ‌ها چین لینک و چند آلتکوین دیگر را سرمایه‌گذاری مناسبی می‌دانند

 چین لینک می‌تواند باعث پذیرش بلاکچین در صنایع شود | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

چین لینک می‌تواند باعث پذیرش بلاکچین در صنایع شود

افزایش ۱۰ درصدی قیمت ارز دیجیتال لینک | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

تحلیل قیمت چین لینک: افزایش ۱۰ درصدی قیمت ارز دیجیتال لینک

نهنگ‌های ETH مشغول خرید چین لینک هستند | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نهنگ‌های اتریوم مشغول خرید چین لینک هستند

لینک در مرز ۲۰.۰۰ دلار با مقاومت روبرو شد | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

تحلیل تکنیکال قیمت چین لینک: لینک در مرز ۲۰.۰۰ دلار با مقاومت روبرو شد

آیا زمان پرواز لینک فرا رسیده است؟ | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

تحلیل قیمت چین لینک: آیا زمان پرواز لینک فرا رسیده است؟

 ادغام فناوری چین لینک (Chainlink) در ۵۵ پروژه | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

ادغام فناوری چین لینک (Chainlink) در ۵۵ پروژه در ماه مه

چین لینک هشتمین ارز دیجیتال بازار شد | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

چین لینک با سبقت گرفتن از بیت‌ کوین‌کش، هشتمین ارز دیجیتال بازار شد

پیگیری اخبار و تحلیل و پیش بینی قیمت چین لینک می‌تواند به شما در خرید و فروش و سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال کمک زیادی کند.

با توجه به رکود ارزهای فیات و اقتصاد در سطح جهانی، تقاضا برای جایگزینی ارزهای دیجیتال که به خوبی توسعه یافته باشد و بتواند با هزینه کمتر و اطمینان بیشتر قابل دسترس باشد، افزایش یافته است.

فهرست مطالب:(با کلیک بر روی هر عنوان به توضیحات بیشتر هدایت شوید.)

 

بیشتر ارزهای دیجیتال از نظر قیمتی ناپایدار هستند، بنابراین مردم از خرید و فروش آن‌ها بیم دارند. با این حال، بازار ارزهای دیجیتال در سال‌های اخیر و هم زمان با همه‌گیری کووید ۱۹ مورد توجه معامله گران، سرمایه گذاران خرد و نهادی مورد توجه قرار گرفت. علت افزایش محبوبیت رمزارزها را باید در ضعف ارزهای فیات برای برطرف کردن نیازهای مردم جهان و سودهای میان مدت و بلندمدت فوق العاده ارزهای دیجیتال یافت. 

طی سال‌های اخیر ارزهای دیجیتال رشد قابل توجهی قیمتی را تجربه کردند، مخصوصا ارز دیجیتال چین‌ لینک (Chainlink). در این مقاله قصد داریم جزئیات ارز چین لینک را تحلیل کنیم و به پیش بینی قیمت چین لینک بپردازیم.


چین لینک (Chainlink) چیست؟


تمامی فاکتورها حول محور مفهوم بلاک چین به وجود آمده‌اند. این تکنولوژی نتیجه ترکیب سال‌ها تفکر، استراتژی، علم و فناوری است. با گذشت زمان، ارزهای دیجیتال متنوعی در نقشه راه دیجیتالی شدن به وجود آمدند که در این بین، ارز دیجیتال چین لینک یکی از آنهاست.

مهم ترین شعار چین لینک این است که سرمایه گذاران احساس امنیت کنند و با سریعترین سرعت ممکن تراکنش‌های خود را انجام دهند.  امروزه همه چیز تغییر کرده است. روزهایی که نیاز داشتید کیف پولی پر از اسکناس حمل کنید و مرتبا آن را چک کنید تا دزدیده نشوند، گذشته است. حمل و نگهداری ارزهای دیجیتال بسیار بهتر از پول نقد است. زیرا نگهداری، راحتی استفاده، تراکنش‌های فوق سریع و بدون دردسر از ویژگی‌های این دارایی‌هاست.

 البته، همان طور که بارها اشاره شد، نوسانات قیمتی ارزهای دیجیتال بسیار زیاد است، چین لینک نیز از این قاعده مستثنی نیست. اگر چه این ویژگی می‌تواند تا حدودی باعث نگرانی افراد شود اما در حال حاضر بسیاری از متخصصان با تحلیل تکنیکال قیمت چین لینک و سایر ارزهای دیجیتال و خرید و فروش این دارایی‌ها از این نوسانات سود می‌برند.

چین لینک می‌تواند درآمد ملموس ایجاد کرده و کاربران را به خود جذب کند. علی رغم اینکه، جامعه چین لینک در حال حاضر معیارهای اساسی و بالاتری را برای خود تعیین کرده است اما باز هم باید تلاش کند از انتظارات همه سرمایه گذاران ارز دیجیتال که این پلتفرم را بسیار تعاملی و بدون پیچیدگی می‌دانند، فراتر رود.

قابل فهم‌ترین تعریف برای چین لینک، به صورت زیر است.

لینک شبکه اوراکلی است که کاملاً غیرمتمرکز میباشد. یعنی تحت هیچ چارچوب قانونی قرار نمی‌گیرد و هدف اصلی آن پیوند قراردادهای هوشمند با داده‎‌های دنیای واقعی است. به همین دلیل نام این ارز لینک (LINK) می‌باشد.

اولین عرضه اولیه کوین (ICO) برای ارز دیجیتال چین لینک توسط سرگئی نظروف و استیو الیس در سپتامبر 2017 انجام شد. این ICO با مجموع عرضه 1 میلیارد توکن لینک و جمع آوری 32 میلیون دلار سرمایه، موفقیت بزرگی به شمار می‌رود.


بررسی مهم‌ترین اهداف ارز دیجیتال چین لینک


ارز دیجیتال چین لینک هدف خاصی را دنبال می‌کند و به عنوان ارز دیجیتال اصلی شبکه برای پرداخت به اپراتورهای نود (Node) فعال استفاده می‌شود. آن دسته از اپراتورهای نود چین لینک که دارای مقادیر زیادی ارز دیجیتال لینک هستند، می‌توانند با قراردادهای بزرگتر پاداش بگیرند. از سوی دیگر، تایید نکردن دقیق اطلاعات مربوط به تراکنش‌های شبکه توسط نودهای فعال ممکن است باعث از دست رفت سرمایه آنها شود.

چین لینک یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC-20 است که قابل استفاده در استاندارد ERC 223 نیز می‌باشد. این قابلیت، امکان دریافت و ارسال توکن‌ها را در یک تراکنش فردی فراهم می‌کند. چین لینک یک چارچوب بی‌عیب و نقص ایجاد می‌کند که در آن سایر توکن‌های مجازی نیز قابل خرید و فروش هستند.

قیمت بیت کوین به تومان

پس از ICO سپتامبر 2017 و جمع آوری 32 میلیون دلار سرمایه، 32 درصد از توکن‌های لینک به منظور ایجاد انگیزه برای اپراتورهای نود فعال در شبکه ارسال شد، 30 درصد برای توسعه در چین لینک باقی ماند و 35 درصد در فروش عمومی توکن فروخته شد. 

اکوسیستم چین لینک با تلاش برای تغییر نقشه جهانی فناوری، تضمین می‌کند که همه شرکت‌کنندگان از مزایای سیستم‌های مبتنی بر بلاکچین بهره‌مند می‌شوند.  لینک در کنار سودآوری برای معامله گران، باعث به وجود آمدن امید در دنیای بلاک چین شد.  چین لینک قصد دارد با کمک یک توافق غیرمتمرکز پیشرفته و شبکه تقویت‌شده، به کاربران امکان دهد در پلتفرم‌های جایگزین برای اشتراک‌گذاری رسانه‌های دیجیتال در راس کار باشند و نیازی به واسطه‌ نداشته باشند.

پلتفرم چین لینک واسطه‌ها را حذف می‌کند و به طور رایگان راه حل‌هایی را ارائه می‌دهد که کاربران می‌توانند مستقیماً با مشتری ارتباط برقرار کنند. در این پلتفرم کل داده‌ها با استفاده از فناوری بلاک چین و به صورت رمزنگاری ثبت و ایمن می‌شوند. حریم خصوصی نیز یکی از ویژگی‌های اصلی چین لینک است. این ویژگی معیاری مهم برای تولیدکنندگان محتوا می‌باشد. چین لینک با برخورداری از ویژگی حریم خصوصی می‌تواند رقیب سرسختی برای غول‌هایی صنعت تولید محتوا مانند فیس‌بوک و گوگل باشد که محتوای تولید شده توسط افراد را دستکاری می‌کنند و آن را می‌فروشند. 

چین لینک به منظور تشویق کاربران به آنها اجازه ثبت نام در برنامه‌های دارای پاداش را می‌دهد. این کار باعث تسهیل دسترسی قراردادهای هوشمند به داده‌های خارجی (مثل اطلاعات APIهای) می‌شود. اگر شرکت‌کنندگان می‌خواهند به خارج از زنجیره دسترسی داشته باشند، باید یک تیکت در شبکه Chainlink برای قرارداد هوشمند پیچیده ارائه دهند. که این قراردادها با قرارداد درخواست کننده و اوراکل‌های مناسب مطابقت خواهد داشت. قرارداد جمع آوری داده، اوراکل‌های انتخاب شده را برای یافتن دقیق‌ترین نتیجه جمع آوری می‌کند. علاوه بر این، LINK به اپراتور نودها که تعهد خود را به شبکه غیرمتمرکز اوراکل نشان می‌دهند، سود می‌دهد. از این رو Chainlink به عنوان یک بازیگر نقش اصلی در تقویت اقتصاد و تضمین نقدینگی عمل می‌کند.


قابلیت‌های شبکه ارز دیجیتال چین لینک


پلتفرم چین لینک توسط یک پایگاه مستحکم از متخصصان و محققین اختصاصی کار می‌کند که پیوسته در جهت ارتقاء و نوآوری تلاش می‌کنند. دست آورد این پلتفرم این است که سرمایه گذاران و معامله گران در معرض خطر هیچ گونه بازپرداخت هزینه نیستند. وجود فرمت ERC-20 باعث تقویت بیشتر چین لینک می‌شود، زیرا مالکان می‌توانند بدون دخالت هیچ واسطه‌ای، دارایی خود را اداره کنند.

در این فرآیند، هزینه‌های اضافی حذف شده و سرعت تراکنش سه برابر می‌شود. از طرفی کاربران شبکه چین لینک خود مسئول تایید تراکنش‌ها و تامین امنیت شبکه هستند. توسعه فناوری، چین لینک را قادر ساخته است تا در دستگاه‌های مختلف در دسترس باشد. این قابلیت باعث علاقه بیشتر کاربران به این ارز دیجیتال شده است. سرمایه گذاران به راحتی می‌توانند از هر کجا و در هر زمان به توکن‌های لینک خود دسترسی داشته باشند و از این بابت رضایت دارند. این امر کل سیستم چین لینک را کارآمدتر کرده است.

علاوه بر این، پشتیبانی شبانه روزی ارائه شده توسط تیم back-end، پلتفرم چین لینک را بیش از پیش قابل اعتماد می‌کند.  سرمایه گذاران از امنیت خود اطمینان دارند و هر بدافزاری بلافاصله از بین می‌رود. همچنین در این پلتفرم مزایایی در ارتباط با میزبانی رویدادها وجود دارد که به نفع کاربران LINK عمل می‌کند.


بررسی تاریخچه قیمت چین لینک


سال 2017 نوسانات شدیدی را برای بسیاری از ارزهای دیجیتال رقم زد. با وجود روند های صعودی مختلف، متاسفانه ارز دیجیتال چین لینک رشد زیادی نداشت. اگر چه در این سال قیمت چین لینک عمیقا و فراتر از انتظارات کاهش یافت. اما در نهایت تغییرات مختصری در قیمت چین لینک به وجود آمد و توانست تا حدی افت قیمت خود را جبران کند.  

در سال 2020 قیمت ارز دیجیتال چین لینک رشد قابل توجهی داشت و به عقیده بسیاری از کارشناسان این سال به یکی از بهترین سال ها برای قیمت LINK تبدیل شد.

در حالی که قیمت بیشتر ارزهای دیجیتال به دلیل تاثیر همه گیری کووید ۱۹ دستخوش تغییرات زیادی شد و کاهش یافت، در این میان جفت ارز لینک/دلار (LINK/USD) تا حد زیادی از این کاهش قیمت جان سالم به در برد و توانست ماه اوت را با قیمت ۱۹ دلار به پایان برساند.

افزایش 700 درصدی قیمت چین لینک، دستاورد مهمی برای این ارز از زمان عرضه آن محسوب می‌شود. اما براساس نمودار پیش بینی قیمت چین لینک، شاخص قدرت نسبی (RSI) پایین می‌باشد که این موضوع نشان دهنده وضعیت فروش بیش از حد است.

با این حال، سرمایه گذاران توجه زیادی به این موضوع نشان ندادند و آن را رویدادی طبیعی در بازار ارزهای دیجیتال می‌دانستند، درست مانند بازار سهام. با این حال آنها انتظارات زیادی داشتند. 

افزایش قیمت LINK تفاوت سرسام آوری در قیمت Chainlink ایجاد کرد و قیمت این ارز دیجیتال در نوامبر 2020 به 15 دلار رسید. در حال حاضر، بسیاری از معامله گران، سرمایه گذاران و صرافی های ارز دیجیتال در مورد پیش بینی قیمت چین لینک با یکدیگر هم عقیده هستند.

در حال حاضر قیمت چین لینک به طور پیوسته صعودی بوده و در حال حاضر رشد زیادی کرده است. با توجه به این تغییرات قیمت چین لینک توانست بار دیگر خود را به عنوان یک سرمایه گذاری سودمند به اثبات رساند. با این حال، بررسی دقیق تر تاریخچه قیمت چین لینک داده های بیشتری را منعکس نمی کند. در حال حاضر به جز صندوق های بزرگ، به نظر می رسد تعداد مشارکت ها نسبتاً کمتر باشد. کارشناسان معتقد اند که این ارز دیجیتال باید در این زمینه خودی نشان دهد تا تغییر بزرگی صورت گیرد.

 یکی دیگر از عوامل مهم این است که اوراکل های چین لینک ماهیت پیچیده ای دارند، حتی اگر تقاضا زیادی داشته باشند. این عوامل باعث افزایش استفاده از پروتکل چین لینک در بخش امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) شده و در نتیجه پذیرش LINK را تقویت کرده است.  

اگرچه چین لینک در حال حاضر در صرافی های ارز دیجیتال بیشماری لیست شده است و در بین ارزهای دیجیتال برتر قرار گرفته است، اما برای ماندن در این سطح، باید از حداکثر پتانسیل خود استفاده کند. 

بهتر است سرمایه گذاران برای تحلیل و پیش بینی قیمت چین لینک شاخص قدرت نسبی (RSI)، سطوح مقاومت، سطوح حمایت و سایر اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال بازار ارزهای دیجیتال را برای چین لینک استفاده کنند تا یک سرمایه گذاری خوب کوتاه مدت یا بلند مدت داشته باشند.

آیا چین لینک ارزش سرمایه گذاری دارد؟

بارها و بارها این سوال مطرح شده است که آیا ارز چین لینک (Chainlink) واقعاً ارزش معامله کردن را دارد یا نه. سرمایه‌ گذاران همیشه با چنین سوالات سخت و پرمخاطره‌ای روبرو هستند ولی اکثر اوقات برای پاسخ‌های واقعی آماده نیستند. با وجود کوید، چین لینک طوفان‌های 2019-2020 را پشت سر گذاشته است و به نظر می‌رسد در سال‌های آینده نیز بتواند این کار را انجام دهد. لینک برای داشتن یک جایگاه محکم میان ارزهای دیجیتال مطرح بازار، در دوران سختی بوده است.

موسساتی که اخیرا با لینک همکاری کرده‌اند عبارتند از Celer ،Hedera Hashgraph ،Synthetix ،Zilliqa و غیره. این موسسات به چین لینک کمک زیادی در نوآوری‌ها و توسعه پروژه‌ها کرده‌اند. به منظور دیده شدن بیشتر، چین لینک خود را در صدر فهرست صرافی‌های ارز دیجیتال قرار داده است. این کار برای سلامت این توکن بسیار مفید بوده است. اگر طی یک سال آینده، سرمایه‌ گذاران علاقه خود را به این رمزارز از دست دهند، الگوی کانال نزولی فعلی، باعث سقوط بیشتر قیمت خواهد شد. یک کانال نزولی، پرایس اکشنی است که قیمت چین لینک (LINK) را به پایین سوق می‌دهد.

از آنجایی که قیمت لینک از افزایش مداوم قیمت برخوردار است و تیم آن همچنان روی مدل تجاری منحصر به فرد خود کار می‌کند، توجه به سیستم اوراکل میان‌افزار (middleware) و ارز دیجیتال بومی آن، یعنی LINK، در بین کاربران افزایش یافته است.

نگاهی دقیق به تحلیل قیت چین لینک

  • Gov Capital

بر اساس یک الگوریتم منطقی پیش‌ب ینی شده، چین لینک هم دارای مزایای کوتاه مدت و هم مزایای بالقوه بلندمدت است. قیمت لینک ممکن است طی 5 سال به 245.144 دلار برسد.

  • Long forecast

چین لینک تا پایان سال 2022 تمایل زیادی به رشد خواهد داشت. خریداران چین لینک ممکن است بازگشته باشند و قیمت چین لینک باید کمی رشد کند. اگر این روند ادامه یابد، تا سال 2024 در بهترین حالت قیمت آن 48.18 دلار است.

  • Trading Beasts

پیش‌ بینی می‌شود که قیمت چین لینک تا پایان سال 2022 به حدود 23.692 دلار برسد. حداکثر قیمت مورد انتظار 18.954 دلار و حداقل قیمت 16.111 دلار پیش‌ بینی شده است. پیش‌بینی قیمت چین لینک برای پایان سال 2024، 28.226 دلار است.

  • Crypto Ground

طبق پیش‌ بینی‌های چین لینک و تحلیل الگوریتمی، قیمت چین لینک در سال 2025 حدود 76.56 دلار خواهد بود.

  • Wallet Investor

طبق پیش‌ بینی‌های صورت گرفته به نظر می‌رسد چین لینک خیلی شدید صعودی باشد. طبق پیش‌ بینی‌های قیمت چین لینک، انتظار می‌رود افزایش بلندمدت قیمت وجود داشته باشد و تا پایان سال 2022 به 30.793 دلار برسد.

  • Changelly

طبق پیش‌ بینی‌های انجام شده، به نظر می‌رسد قیمت چین لینک در سال ۲۰۲۲ صعودی باشد و پس از آن به صورت تدریجی از ۳۰ دلار به ۴۰ دلار برسد.

  • Libertex

طبق پیش‌بینی‌های قیمت، چین لینک ممکن است سرمایه‌گذاران را غافلگیر کند و به اوج خود در حدود 42 تا 52 دلار برسد و حتی تا سال 2022 تا 44 دلار نیز رشد کند.

  • Digital Coin Price

به نظر می‌رسد که روند قیمت چین لینک مثبت است و انتظار می‌رود که سرمایه‌ گذاری‌ها سودمند باشد. قیمت 1 لینک (LINK) ممکن است تا پایان سال 2022 به 30.86 دلار برسد.

  • انجمن Reddit

طبق پیش‌ بینی قیمت لینک در سال 2022 توسط redditors، ممکن است قیمت کمی تحت تأثیر خرس‌ها قرار بگیرد، اما در حوالی سال 2022 شاهد حرکت گاوی خواهد بود و قیمت آن ممکن است از سقف 92.96 دلار عبور کند.

پروژه‌ها و همکاری‌های چین لینک

چین لینک فقط یک پروژه نیست بلکه راه زندگی است. چین لینک باعث تقویت امید کاربران شده است. با تمام ویژگی‌های برجسته، چین لینک، به عنوان یک پروژه غیرمتمرکز پرتکاپو، همیشه نیازمند یک سیستم تامین مالی است و به شدت به مشارکت شرکا و معامله‌گران متکی است. ازین رو بحث‌های مطرح شده در انجمن به‌صورت دوره‌ای در گروه‌های کاری چین لینک برای ارتقای ایده‌ها و مفاهیم مختلف صورت می‌گیرد.

تمام تلاش‌های تبلیغاتی چین لینک حول ایده تشویق قراردادهای هوشمند برای پرداخت‌های دیجیتال متمرکز شده است. اقتصاد غیرمتمرکز در این‌جا به عنوان هدف اصلی نقش ایفا می‌کند. چین لینک در فضای بلاکچین بسیار فعال بوده و دارای بیش از 315 پروژه از جمله 74 پروژه در بلاکچین، 98 پروژه در دیفای و 23 پروژه در ارائه‌دهندگان داده‌ها است و دارای 44 گره نیز می‌باشد.

مشارکت و اتحاد چین لینک شامل راه‌اندازی یک بازی لاتاری جدید برای یک ماراتون کدنویسی در ایالت کلرادو است که شامل 17,500 دلار جایزه برای سه برنده و 8,500 دلار جایزه مخصوص نسل سوم وب (Web3) است که توسط چین لینک حمایت می‌شود. همکاری‌های اخیر همچنین شامل پیوند آگوریک (Agoric) با چین لینک، برای توسعه قراردادهای هوشمند بوسیله جاوا اسکریپت به منظور پیوند داده‌های دنیای واقعی است. این امر توسعه‌دهندگان بیشتری را تشویق می‌کند که زمان خود را برای تولید سریع‌تر و کارآمد فیدهای داده سفارشی شده سرمایه‌گذاری کنند. شبکه چین لینک همراه با قرارداد هوشمند، می‌تواند پویایی را وارد عملیات اصلی کند.

چین لینک به عنوان یک دیفای پرقدرت، یک شرکت‌کننده فعال برای شواهد بدون افشا و امنیت بالا، کاملاً مبتنی بر ثبات ریاضی است و از سرعت بالایی برای تراکنش در شبکه چین لینک برخوردار می‌باشد، در نتیجه همه پروژه‌های آینده ممکن است تأثیر مثبتی بر پیش‌بینی قیمت لینک داشته باشند.

پیش بینی قیمت لینک برای 2022-2026

با توجه به پیش‌بینی قیمت چین لینک، این ارز دیجیتال نیز نوسانات مختلفی را مانند سایر دارایی‌های دیجیتال تجربه خواهد کرد. با این حال، همه چیز به این بستگی دارد که شدت صعود و نزول قیمت به چه صورت است. چین لینک در راه‌اندازی محصولات و پیشرفت‌های خود در طول زمان فعال بوده و به طور مداوم در حال رشد است. پیش‌ بینی‌های قیمت چین لینک نباید به عنوان یک توصیه سرمایه‌ گذاری در نظر گرفته شود، از سرمایه‌ گذاران خواسته می‌شود تحقیقات خود را در مورد قیمت انجام دهند. نظرات بیان شده پیش‌ بینی ما بر اساس سطوح مقاومت، حمایت و اقدام آتی قیمت است و باید قبل از تصمیم‌گیری مالی به دقت ارزیابی شود. پس از بررسی 24 ساعته مقادیر پویا، حال نوبت آن است که لینک را در کوتاه مدت و بلندمدت ۵ ساله بررسی کنیم.

اصول چین لینک مطابق با بازه زمانی روزانه برای بسیاری از تحلیلگران، مناسب به نظر می‌رسد که به طور خودکار باعث تقاضای بیشتر برای توکن بومی لینک می‌شود. قیمت چین لینک امروز در حدود 17.07 دلار است و حجم معاملات 24 ساعته 786,169,771 دلار می‌باشد. ارزش بازار چین لینک 7,979,286,411 دلار است. همه عوامل فعلی نوید احتمال شروع یک روند صعودی را می‌دهد. ضمنا، بالاترین قیمت فعلی 52.88 دلار است.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش چین لینک صرافی ارز دیجیتال همتا پی

4.3 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
صرافی آنلاین دیجیتالی همتاپی
HamtaPay Digital Exchange
هم اکنون وارد شوید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین اخبار و مقالات حوزه ارزهای دیجیتال