آدرس‌های فعال تتر از 6 میلیون فراتر رفت: 3 میلیون در اتریوم و 3 میلیون در ترون| همتاپی

آدرس‌های فعال تتر از ۶ میلیون فراتر رفت: ۳ میلیون در اتریوم و ۳ میلیون در ترون

همتاپی
1 اردیبهشت 1400 - 15:41
زمان مطالعه : 2 دقیقه

آدرس‌های فعال تتر (USDT) به بیش از 6 میلیون آدرس رسیده است. نیمی از این آدرس‌ها به اتریوم و نیمی دیگر به ترون اختصاص دارد. 

تعداد آدرس‌های فعال USDT از 6 میلیون آدرس فراتر رفته است. این موضوع در 19 آوریل توسط مدیر ارشد اجرایی صرافی بیتفنیکس (Bitfinex) و شرکت تتر (Tether)، یعنی پائولو آردوینو (Paolo Ardoino)، در توییتر به اشتراک گذاشته شد. وی همچنین تأکید کرد که 3 میلیون از این آدرس‌ها به اتریوم و 3 میلیون دیگر به ترون (Tron) اختصاص دارد.

تعداد آدرس‌های فعال USDT از 6 میلیون آدرس فراتر رفته است | همتاپی

سرمایه بازار تتر در عرض یک سال 11.27 برابر شده است

با نگاهی سریع به سایت CoinGecko، می‌توان فهمید که کل سرمایه بازار تتر (USDT) در حال حاضر 48.5 میلیارد دلار است. سرمایه بازار تتر رشد نمایی دارد، در آوریل سال گذشته یک نقطه اوج برجسته برای این استیبل کوین وجود داشته که در نمودار زیر با مجوز از وب سایت ردیابی، مشخص شده است.

سرمایه بازار تتر در عرض یک سال 11.27 برابر شده است | همتاپی

در آوریل سال 2020، سرمایه بازار تتر در حدود 4.3 میلیارد دلار بود. مقایسه این مقدار سرمایه با مقدار سرمایه فعلی 48.5 میلیارد دلاری در بازار نشان می‌دهد که تتر در گردش، از سال گذشته 11.27 برابر رشد کرده است. این یعنی 1027٪ افزایش در یک دوره زمانی مشخص.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش تتر از طریق همتاپی اقدام کنید


تتر به سلطه خود در استیبل کوین‌ها با ارزش 79.35 میلیارد دلار ادامه می‌دهد

تتر به تسلط خود در بازار استیبل کوین‌ها که ارزش آنها در حال حاضر مجموعاً 79.35 میلیارد دلار است، ادامه می‌دهد. نمودار زیر که از سایت CoinGecko گرفته شده است، نشان‌دهنده رشد تتر در سال گذشته نسبت به سایر استیبل کوین‌های معروف مانند بایننس یو‌اس‌دی (BUSD)، یو‌اس‌دی کوین (USDC) و دای (DAI) می‌باشد.

تتر به سلطه خود در استیبل کوین‌ها با ارزش 79.35 میلیارد دلار ادامه می‌دهد | همتاپی

رشد تتر‌ همزمان با رشد بیت کوین، DeFi و بازارهای کریپتو است

با اتصال نقاط به یکدیگر می‌توان دریافت که رشد تتر با 6 میلیون آدرس فعال و یک سرمایه در حال رشد در بازار، همراه با رشد بیت کوین، دیفای (Defi) و کل بازارهای کریپتو در سال گذشته بوده است.

با نگاهی به گذشته، می‌توان دید که قیمت بیت کوین در آوریل سال 2020 حدود 7 هزار دلار و ارزش کل سرمایه کریپتو 177 میلیارد دلار بوده است. یک سال پس از آن، بیت کوین به بالاترین قیمت خود یعنی 64,800 دلار رسید و ارزش بازارهای کریپتو به بالاترین مقدار خود یعنی 2.3 تریلیون دلار صعود کرد. همچنین در این مدت، افزایش دیفای (DeFi) در اتریوم و ترون نیز مشاهده می‌شود.

با وجود تمام این اتفاقات به این نتیجه می‌رسیم که افزایش تتر‌ یک چیز ذاتی بوده و بر اساس تقاضای کریپتو (crypto-verse) اتفاق افتاده است.

به خانواده بزرگ همتاپی بپیوندید
صرافی ارزهای دیجیتال همتاپی
HamtaPay Digital Exchange
ورود به بخش معاملات
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک