در ۵ ماه اخیر میزان خروج تتر از صرافی‌ها به کم‌ترین مقدار رسید | همتاپی

در ۵ ماه اخیر میزان خروج تتر از صرافی‌ها به کم‌ترین مقدار رسید

همتاپی
2 مهر 1399 - 16:15
زمان مطالعه : 2 دقیقه

اطلاعات تحلیلی گلس نود (Glassnode) نشان می‌دهد که میزان تترهای بر روی بلاک‌چین، که مربوط به کیف‌پول‌ها و کوین‌های صرافی‌ها است، افت شدیدی داشته است.

سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند که تتر خود را از صر‌افی‌ها خارج نکنند. میزان تترهای (USDT) در چرخش و در حال استفاده به ۱۲.۶ درصد رسیده است. بررسی های جدید گلس نود اطلاعات تازه‌ای را راجع به تترهای بر روی بلاک‌چین فراهم کرده است. براساس داده‌های به دست آمده، کاربران تترهای خود را کمتر از صرافی‌ها خارج می‌کنند و فعالیت‌های بسیار کمی از سمت کیف‌پول‌های USDT مشاهده شده است.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش تتر از طریق همتاپی اقدام کنید


سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند تتر خود را خارج نکنند 

بر‌اساس چارتی که گلس نود منتشر کرده است، میزان USDT که از صرافی‌های ارز‌دیجیتال خارج شده است به کمترین مقدار در پنج ماه اخیر رسیده است. میزان کل تترها ۱,۱۶۰,۸۸۳ می‌باشد.

آخرین بار این مقیاس در چهارم می‌انجام شد و در آن زمان میزان تترها ۱,۱۶۴,۲۰۸ بود.

آخرین بار این مقیاس در چهارم می‌انجام شد و در آن زمان میزان تترها ۱,۱۶۴,۲۰۸ بود | همتاپی

با اینکه تتر اخیرا درگیر مسائل قانونی زیادی بوده است همچنان محبوب‌ترین استیبل‌کوینی است که با دلار آمریکا پشتیبانی می‌شود.

اکثر اوقات USDT به عنوان یک مخزن امن که هیچوقت باعث ضرر نمی‌شود  (مثل بقیه‌ی استیبل کوین‌ها) دیده می‌شود و وقتی  بازار ارز‌دیجیتال در حال سقوط است، مثل بقیه استیبل‌کوین‌ها، گزینه‌ی مناسبی برای ذخیره سرمایه است. 

علاوه بر این، در بسیاری از پلتفرم‌ها برنامه‌های نگهداری تتر وجود دارد که کاربران را تشویق می‌کنند تا تترهایشان را آن جا ذخیره کنند و آن‌ها را خارج نکنند.

تعداد آدرس‌های فعال تتر 12.6 درصد کاهش یافته است.

اطلاعات دیگری که توسط گلس نود به اشتراک گذاشته شده است، نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت گذشته میزان آدرس‌های فعال تتر (میانگین متحرک دو روزه) کاهش قابل توجهی داشته است.

بعد از این کاهش ۱۲.۶ درصدی، در حال حاضر تتر شامل ۶,۴۸۲,۱۶۷ است.

بر اساس مقیاس‌های CoinMarketCap برای ماه‌های پیاپی USDT جزو سه کوین برتر بوده است. یک دست‌آورد دیگر این است که سقف بازار تتر از ۱۵ میلیارد رد شده است و در همان سطح باقی مانده است.

 

منبع u.today
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک