تمایل بازار رمزارز مجددا افزایش می‌یابد؛ تتر برنده این هفته | همتاپی

تمایل بازار رمزارز مجددا افزایش می‌یابد؛ تتر برنده این هفته می‌باشد

همتاپی
2 مهر 1399 - 16:16
زمان مطالعه : 2 دقیقه

به نظر می‌رسد تمایلات بازار رمزارز در مسیر بازگشت به منطقه مثبت قرار دارد. براساس داده‌های Omenics (سرویس تجزیه و تحلیل تمایل بازار رمزارز)، در پی رشد 5.18 هفته گذشته، میانگین متحرک ترکیبی 7 روزه‌ی «شاخص تمایلات بازار رمزارز (sentscore)» برای 10 کوین برتر مانند بیت کوین، اتریوم و تتر بر مبنای ارزش بازار، این دوشنبه گام بلندتری را در جهت صعود برداشته و به 5.37 / 10 رسیده است.

تعداد اندکی از این 10 کوین برتر در حال حاضر سبز هستند. برنده این هفته تتر (USDT) بوده است که پیش از این مدتی در پایین لیست قرار داشت. تتر تقریباً 18٪ افزایش داشته و پس از آن لایتکوین (LTC)، با 13.5٪ افزایش می‌باشد. sentscore کوین‌های باقی مانده، حدود 6 درصد افزایش داشتند.

طی هفته گذشته، تنها دو کوین برتر بیتکوین (BTC) و اتریوم (ETH) در منطقه مثبت، شاهد افزایش حداقلی شاخص‌هایشان بودند. در حالی که بیت کوین با sentscore کلی خود که مجددا به 7 نزدیک شده است، اتریوم را شکست می‌دهد، اتریوم نیز با افزایش بیش از دو برابر، بر بیت کوین غالب می‌شود.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش تتر از طریق همتاپی اقدام کنید


اما چهار کوین با کاهش شاخص‌هایشان روبه‌رو بودند که بیتکوین کش (BCH) با کاهش 7.1 در این فهرست، بیشتر از همه کاهش داشته است. پس از آن، کوین بایننس (BNB) با اختلاف اندک قرار دارد.

علاوه بر این، در حال حاضر کوین‌های کمتری در منطقه 4-4.9 قرار دارند. در مقایسه با پنج کوین هفته گذشته تنها سه کوین در این ناحیه قرار دارد. این در حالی است که شاخص هیچ کوینی زیر 4.5 نیست.

تغییر تمایل در میان 10 کوین برتر:

تفسیر مقیاس sentscore:

– 0 تا 2.5: بسیار منفی

– 2 تا 3.9: منطقه نسبتاً منفی

– 4 تا 5.9: منطقه خنثی

– 6 تا 7.49: منطقه نسبتاً مثبت

– 7.5 تا 10: بسیار مثبت

داده‌های شرکت Omenics در ساعت 10:51 UTC | همتاپی

میانگین متحرک ترکیبی شاخص تمایلات بازار رمزارز (sentscore)، برای 10 کوین برتر در 24 ساعت گذشته، در محدوده مثبت 6.11 قرار داشته است که نسبت به عدد 5.1 دوشنبه گذشته یک جهش محسوب می‌شود. خبرهای خوب امروز حاکی از آن بوده که 6 کوین از 10 کوین، در منطقه مثبت قرار دارند و بیت کوین به عدد 8 (7.8) و اتریوم نیز تقریبا به 7 (6.9) می‌رسد. ارزهایی که امتیاز آنها کمتر از 6 می‌باشد، همگی در محدوده 5.1-5.5 قرار دارند. این ارزها شامل EOS ،BNB ،BCH و چین‌لینک (LINK) می‌باشند.

به خانواده بزرگ همتاپی بپیوندید
صرافی ارزهای دیجیتال همتاپی
HamtaPay Digital Exchange
ورود به بخش معاملات
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک