بلومبرگ: ارزش بازار تتر تا پایان سال 2021 فراتر از اتر می‌رود | همتاپی

بلومبرگ: ارزش بازار تتر تا پایان سال ۲۰۲۱ فراتر از اتر می‌رود

همتاپی
2 مهر 1399 - 16:16
زمان مطالعه : 2 دقیقه

بلومبرگ طی گزارش‌های جدید خود اعلام کرد تا قبل از شروع سال 2022 تتر جایگاه اتر را خواهد گرفت. بدین ترتیب این ارز دیجیتال در جایگاه دوم جدول کریپتوکارنسی قرار خواهد گرفت. با تصاحب جایگاه اتر توسط تتر مسیر پذیرش استیبل‌کوین‌ها و رمز ارزهای بانک مرکزی (CBDC) هموار خواهد شد.

براساس گزارش بلومبرگ که توسط مایک مک گلون (Mike McGlone) نوشته شده است، پیش بینی می‌شود در سال میلادی آینده ارزش بازار تتر بتواند جایگاه دوم جدول ارزهای دیجیتال را از اتر بگیرد. اگرچه در بیشتر روزهای سال 2019 و 2020 ارزش بازار اتر در محدوده کمتر از 30 میلیارد دلار قرار داشته است اما در حال حاضر ارزش بازار اتر حدود ۴۳.۲ میلیارد دلار می‌باشد.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش تتر از طریق همتاپی اقدام کنید


این در حالی است که ارزش بازار تتر از سال 2017 تاکنون رشد تدریجی داشته است و تنها در اکتبر سال 2018 دچار کاهش شدیدی شده است. ارزش بازار تتر در ابتدای سال جاری میلادی 4.1 میلیارد دلار بود و هم اکنون به ۱۵.۷ میلیارد دلار رسیده است.

مک گلون در این خصوص بیان می‌کند: اتفاق چشمگیر و مهمی باید رخ دهد تا افزایش پذیرش تتر را متوقف کند. در صورت ادامه روند کنونی، ارزش بازار تتر در سال آینده می‌تواند از اتریوم پیشی بگیرد.

در حال حاضر تمام افراد جامعه ارز دیجیتال با پیش‌بینی‌های بلومبرگ موافق نیستند. آدام بک در تاریخ ۱۱ اکتبر در توییتر خود خاطر نشان کرد: بیت‌کوین، تنها بنچمارک و ارز دیجیتالی می‌باشد که مهم است؛ وی بر این باور است که بیت کوین بخش زیادی از پورتفولیوهای سرمایه‌گذاران را شامل می‌شود. آدام بک در این خصوص توضیح داد: من از استیبل‌کوین‌ها استفاده می‌کنم، اما آن‌ها را همانند بیت‌کوین نگه نمی‌دارم. هر استراتژی که شامل حفظ و نگهداری بیت‌کوین نباشد در معرض ریسک شدید قرار دارد.

هر چند که افزایش تقاضای تتر باعث ورود CBDCها به این بازار شده است، اما در آینده بیت‌کوین نیز روند صعودی خواهد داشت. بلومبرگ بیان کرده است قیمت بیت‌کوین تا سال ۲۰۲۵ به ۱۰۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک