ایجاد نیم میلیارد تتر با افزایش قیمت بیت کوین | همتاپی

صدور نیم میلیارد تتر با افزایش قیمت بیت کوین

همتاپی
5 آبان 1399 - 17:52
زمان مطالعه : 2 دقیقه

از 450 میلیون توکن جدید تتر (USDT)، بیش از 185 میلیون توزیع شده است که 126.9 میلیون تتر فقط به بایننس می‌­رود. 

شرکت Tether تقریباً نیم میلیارد توکن جدید USDT ایجاد کرده و بیش از 185 میلیون توکن در 36 ساعت گذشته در صرافی­‌ها و آدرس‌­های دیگر توزیع شده است.

یک شرکت ردیابی بلاکچین به نام Whale Alert گزارش کرده است که در روزهای 20 و 21 اکتبر به ترتیب دو تراکنش به ارزش 150 میلیون و 300 میلیون USDT انجام شده است.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش تتر از طریق همتاپی اقدام کنید


150میلیون تتر اول تنها چند ساعت قبل از اعلامیه پی پل (Paypal) ایجاد شده بود و در پی آن افزایش قیمت بیت­کوین (BTC) اتفاق افتاد.

اگرچه برخی ادعاهای معمول دستکاری بازار را در پاسخ به توییت‌­های Whale Alert مطرح کردند، اما هر دو تراکنش توسط مدیر فنی Tether ، پائولو آدوینو (Paolo Adoino)، به عنوان «موجودی مجدد» منتشر نشده در شبکه ترون (Tron)، تأیید شد:

پس از ایجاد 150 میلیون تتر 21 اکتبر، 15 تراکنش که مجموعا شامل 185.9 میلیون USDT بودند به صرافی‌­ها از جمله بیت‌ فینیکس (Bitfinex) و هوبی (Huobi) و همچنین چندین آدرس ناشناخته ارسال شده است.

تقریبا 70 درصد (126.9 میلیون USDT) از توکن‌­های ارسالی از شرکت تتر در اختیار صرافی بایننس قرار گرفت.

اکنون شرکت Tether تقریبا بیش از 280 میلیون USDT نگهداری می‌­کند. آخرین تراکنش‌­ها یک ساعت پس از اجرای 300 میلیون USDT انجام شد.

غالبا صدور Tether با افزایش قیمت بیت کوین در ارتباط است. با این حال، یک بحث دائما وجود داشته: آیا صدور Tether منجر به افزایش قیمت بیت کوین می‌­شود یا در پاسخ به تقاضا برای خرید بیتکوین، تتر ایجاد شده است.

در آوریل سال جاری، هنگامی که قیمت بیت کوین به 9000 دلار رسید، شرکت تتر 160 میلیون USDT نیز صادر کرد. با این حال تحقیقات بعدی نشان داد که Tether برای دستکاری قیمت بیت کوین استفاده نمی‌شود.

در حال حاضر، سقف بازار تتر نسبت به سال گذشته بیش از 400٪ رشد کرده و به 15.9 میلیارد دلار رسیده است.

با معاملات ارزهای دیجیتال آشنا شوید
صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال
HamtaPay Digital Exchange
ثبت نام سریع
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک