چرا تتر هیچ‌گاه کوین‌های خود را نسوزانده است؟

چرا تتر هیچ‌گاه کوین‌های خود را نسوزانده است؟

همتاپی
17 آبان 1399 - 17:55
زمان مطالعه : 2 دقیقه

در میان کوین‌های تتر توکن‌های erc20 محبوبیت فراوانی داشتند و همین امر باعث شده بود تا این توکن‌ها سوزانده نشوند. 

مدیرعامل تتر بیان می‌کند که محبوبیت توکن‌های ERC20 باعث شده است تا این کمپانی هیچ‌گاه آن‌ها را نسوزاند، در عوض بخش مورد نظر را در خزانه خود ذخیره کرده است.


همین حالا می‌توانید برای خرید و فروش تتر از طریق همتاپی اقدام کنید


از گزارش‌های «فلیپ ساید کریپتو» نتیجه گرفت که تتر در نظر ندارد توکن‌های ERC20 بر مبنای اتریوم خود را بسوزاند:

واضح است که هیچ کدام از توکن‌ها وارد پروسه سوزاندن کوین نشده‌اند. به بیان دیگر، در آوریل هیچ توکن تتری نابود نشده است. اگر نگاهی به کل تاریخچه تتر در اتریوم بیندازیم، متوجه می‌شویم که تاکنون هیچ توکنی سوزانده نشده است.

اتریوم یکی از محبوب‌ترین‌ شبکه‌های ارز دیجیتال

پائولو آردونیو (Paolo Ardoino)، مدیرعامل تتر و بیتفینیکس، در پاسخ به پرسش کوین‌تلگراف، ماجرا را اینطور توضیح می‌دهد که این کمپانی توکن‌های خود را بر روی شبکه‌ ارزهای اومنی و ترون می‌سوزاند، در حالی که توکن‌های ERC20 که هنوز منتشر نشده‌اند را در «خزانه» خود نگهداری می‌کند:

هنوز ما تترهای (USDT) بستر اتریوم خود را نابود نکرده‌ایم. تاکنون تنها تترهایی که بر روی بستر اومنی (Omni) و ترون (Tron) قرار داشتند و نیازی به آن‌ها نداشتیم را نابود کرده‌ایم. در ماه‌های ابتدایی سال، اتریوم محبوب‌ترین بلاکچین بود، و تقاضا برای توکن‌های تتر بر مبنای پروتکل ERC20 در آن زیاد بود. بر این اساس، هنگامی که بازخریدها پردازش شدند، تترها را به منظور پاسخگویی به تقاضای آینده بازار در خزانه خود ذخیره کرد. در این حال آن تترها بدون پشتوانه بودند.

توضیحات آردونیو با نتیجه‌گیری اولیه کوین‌تلگراف همخوانی دارد. با این حال، شاید بهتر باشد که این شرکت در سیاست‌های سوزاندن و صدور توکن‌های جدید تجدید نظر کند تا بتواند از این طریق شک و تردیدهای موجود در مورد سیاست‌های ذخیره خود را کاهش دهد.

به خانواده بزرگ همتاپی بپیوندید
صرافی ارزهای دیجیتال همتاپی
HamtaPay Digital Exchange
ورود به بخش معاملات
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیوها اینفوگرافیک